Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laptop Ekran Karti
Hocam hp G62 notebook var uzun süre önce ekran kartı yandı harici olan bende iptal ettirdim bilgisayarci dan ancak geldiğinde standart vga bagdastiricisi vardı aygıt yöneticisinde hemde üstünde ünlem vardı ekran boyutu 1024-720 olmuş içinde Intel grafik vardı İşlemcinin içinde onu kurdum fakat hala ekran küçük ve o oyunları ekran kartı yok diyip açmıyor
Buyrun söyle fotoğraf = https://i.hizliresim.com/G93XJZ.jpg
https://downloadcenter.intel.com/downloa...duct=49020 Hocam şunu bir kurabilir misiniz? Birde harici kart devre dışı bırakıldığında orada gözükmemesi lazım diye hatırlıyorum ama yanlış da olabilir.
Bunu kurup yaptım kurdu Intel ı ama ekran kartı vga bagdastiricisi halen var Intel kurulu sorun yok Bios üzerinden mi gecircezki
Bios üzerinden harici kartı kapatmayı deneyebilirsiniz Toshibalarda vardı böyle bir seçenek ama hp'de var mıdır bakmak lazım hocam.
Hocam driver boosteri indirip pc nize kurun eksik driverlarınızı kursun sorun düzelecektir
[Resim: ub6GUp.png]
Hocam driver booster da ses driver kurunca ses kapanıyordu neden oluyor
Uyumsuz driver'dır büyük ihtimalle. Donanımınıza bakarak kendi sitesinden indirin daha sağlıklı olur.
Birde driver booster indirdim Intel guncelmis yapacak başka bişey varmı Bios içinde
Harici ekran kartınız yanmış dediniz bir bios'tan bakın kapatma seçeneği varsa kapatın. Çözünürlük ayarlarında istediğiniz çözünürlük ayarları gözükmüyor mu? Birde sanırsam dahili ekran kartının bir uygulaması gibi bir şeyi olması lazım oradan da bir bakın derim.
(06/02/2018, Saat: 21:57)armaged01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birde driver booster indirdim Intel guncelmis yapacak başka bişey varmı Bios içinde

İntelin driverlarını kaldırın pc nizi sonradan yeniden başlatın yeniden başlattıktan sonra intel in driverını kurun çözünürlük sorunlarınız çözülecektir
[Resim: ub6GUp.png]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ekran kartı tavsiye Fatih Dursun 2 32 22/05/2019, Saat: 08:44
Son Yorum: Fatih Dursun
  1200 TL EKRAN KARTI TAVSİYESİ Kormac 3 47 17/05/2019, Saat: 01:59
Son Yorum: Enes Değirmenci
  Ekran kartı tavsiyesi crazy115 3 78 12/05/2019, Saat: 20:52
Son Yorum: ugur.gozaydin
  işlemci ekran kartı uyumu Ali Deveci 2 55 11/05/2019, Saat: 18:00
Son Yorum: Ali Deveci
  Yurt Dışından alınan ekran kartları Ali Deveci 5 93 04/05/2019, Saat: 13:31