Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
laptop kasması
Tamam INTEL HD Grafik birimi. Şimdi işlemci model serinize bakalım. İşlemci modeliniz yazın bakalım kaçıncı jenerasyonmuş.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
intel celeron cpu 3450

n3450
https://downloadcenter.intel.com/downloa...duct=95596 - Sürücünü burada sol menüde igfx_win10_100.7985.exe ilk olan link.
format atmadan önce bir anda ekran kararıyordu neden olabilirmi yeniden oldu
depolamayı kendi kendine doldurmaya devam etmesi yine normalmii
Birincisi ekranın kararması teknik bir nedenden dolayı olabilir yani laptop ekran bölümündeki bir arıza yada herhangi bir başka arıza bunu yazılımsal olarak yapmaz cihaz ki yeni format atılmış bir cihazda olmaz zaten.

Depolama olayı ise kendi kendine dolma olayı ise Geri Yükleme merkezinden dolayı olabilir. Kapatalım sorun çözülebilir.

Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Sistem bölümüne girin ve sağ bölümden Ayarları değiştir deyin. Açılan pencerede Sistem Koruması sekmesine gelin ve aşağıdaki Koruma ayarları kısmındaki C diskinizi seçin sonra Yapılandır deyin. Açılan pencerede Sistem korumasını devre dışı bırak deyin ve Bu sürücünün tüm geri yükleme noktalarını silin. karşısındaki Sil seçeneğine tıklayın. İşlemler tamamlanınca Uygula/Tamam deyip pencereleri kapatın.

Birde C diskinde Windows.old adına bir klasör varsa bu klasörü silin.
sistemdeki yer kapalıymış ve c diskinde old dosyası yok
Old klasör zaten varsa dedim onu geçin. Ayrıca C diskinin Sistem geri yükleme ayarları yeni format atılmış bir sistemde kapalı olamaz sizin el ile kapatmanız gerek ki bunu daha yeni format attınız siz kapatmadıysanız mümkün değil dediğim gibi bu yeni format atılmış bir sistemde olamaz. Nasıl format attınız her kurala uydunuz mu ve disklerinizi silip biçimlendirdiniz mi?
bütün diskleri silip en sonunda en büyük gb li diskide silip yeni diyip windows için parçalar ayırdı sonra devam dedim
Sizin cihazda kronik başka bir sorun olabilir pek çok şey önerdim halen daha aynı hataları alıyorsunuz büyük ihtimalle siz kendiniz bu cihazın sorununu uzaktan yardım ile çözemeyeceksiniz. Servis veya benzeri bir destek almanız gerek ama bu virüs olayları yüzünden nasıl yapabilirsiniz bu işi bilemiyorum. Diskiniz arızalı olabilir kendi kendine boyut azaltma sorunu ve ekran kararması sorununu disk arızası yapar bir ihtimal tek aklıma gelen mantıklı açıklama bu.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eski Laptop XP Kurulumu Sadece MP3 Oynatacak Ulaş Taş 8 84 23/05/2020, Saat: 20:21
Son Yorum: Enes Değirmenci
  Laptop açılış ekrani Aliakcay456 2 539 18/11/2018, Saat: 23:34
Son Yorum: Aliakcay456
  Yeni Laptop Aldım Win10 Dİsk %100 qweqwpıejp 7 1,716 13/05/2017, Saat: 19:12
Son Yorum: UzmanPC

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi