Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laptop'u Kasa olarak kullanma
Arkadaşlar elime bi laptop geçti ekranı patlak klavye seti touchpad filan hep paramparça :Big Grin şansıma sistem çalışıyor Şimdi Ekranı söküp hdmı kabloyla bağlasam klavye mouse'uda usb ile bağlasam bi sıkıntı yaratır mı hiç kullanan varmı bu şekilde ?  

Eksi yönleri ne olur?
Bu videodan E.Kartını nasıl bağlayacağını öğrenebilrisin. Ama işelmcisi eski ise yada yetersiz ise E.Kartına frenleme yaptıracaktır vede E.Kartından tam performans alamazsın. İşlemcini kontrol edip yazarsan ne denli sorun olacağını üç aşağı beş yukarı söyleyebilirim. Bir diğer sorun ise RAM miktarın minimum 8 olması lazım oyun oynaman için.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
(14/11/2017, Saat: 10:00)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu videodan E.Kartını nasıl bağlayacağını öğrenebilrisin. Ama işelmcisi eski ise yada yetersiz ise E.Kartına frenleme yaptıracaktır vede E.Kartından tam performans alamazsın. İşlemcini kontrol edip yazarsan ne denli sorun olacağını üç aşağı beş yukarı söyleyebilirim. Bir diğer sorun ise RAM miktarın minimum 8 olması lazım oyun oynaman için.

Hocam chipset'i sağlam chipset'te sıkıntı yok çalışmayan 2 aksam var oda ekran patlak ve klavye touchpad çalışmıyor onun dışında bi sıkıntısı yok Smile
(14/11/2017, Saat: 10:13)Rage77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/11/2017, Saat: 10:00)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu videodan E.Kartını nasıl bağlayacağını öğrenebilrisin. Ama işelmcisi eski ise yada yetersiz ise E.Kartına frenleme yaptıracaktır vede E.Kartından tam performans alamazsın. İşlemcini kontrol edip yazarsan ne denli sorun olacağını üç aşağı beş yukarı söyleyebilirim. Bir diğer sorun ise RAM miktarın minimum 8 olması lazım oyun oynaman için.

Hocam chipset'i sağlam chipset'te sıkıntı yok çalışmayan 2 aksam var oda ekran patlak ve klavye touchpad çalışmıyor onun dışında bi sıkıntısı yok Smile

Bir sorun olmaz klavyesi ve ekranının bozuk olması eğer monitöre bağladığında çalışıyor ise dene zaman ama eğer E.Kartı kullanımında %80 ve altında sürekli çalışıyor ise işlemcin yetersiz kalıyor demektir.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
(14/11/2017, Saat: 10:21)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/11/2017, Saat: 10:13)Rage77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam chipset'i sağlam chipset'te sıkıntı yok çalışmayan 2 aksam var oda ekran patlak ve klavye touchpad çalışmıyor onun dışında bi sıkıntısı yok Smile

Bir sorun olmaz klavyesi ve ekranının bozuk olması eğer monitöre bağladığında çalışıyor ise dene zaman ama eğer E.Kartı kullanımında %80 ve altında sürekli çalışıyor ise işlemcin yetersiz kalıyor demektir.
 Bağladım zaten monitörde görüntü aldım ama sistem tam açılmadı sanırım HDD'de bi sıkıntı var şuanda söktüm ona bakıyorum
Sonucu bizimle paylasin hocam Smile
[Resim: ub6GUp.png]
(14/11/2017, Saat: 11:46)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonucu bizimle paylasin  hocam Smile
 Sanırım Tam Türk İşi Olcak :Big Grin wifi'den vazgeçmedik adaptör almamak için :Big Grin onuda direk tarzı birşeyle bağlicam :Big Grin Efsaneler efsanesi olcak gibi Big Grin
Bekliyoruz Smile

hocam dalga amaçlı değil ciddi soruyorum her şey anakarta bağlı ekran kartı dahili harici yok ram den alıyor. peki intel Calereon cpu b820 cift cpu mevcut bu sisteme o ekran kartı olur mu
Bende merak ediyorum Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kasa özelliklerini yükseltmek istiyorum, hangi parçalar uyumlu olur ? eumer 7 123 11/04/2019, Saat: 14:44
Son Yorum: ugur.gozaydin
  DDR2 Kasa Upragrade Yardım LordOfTheZalim 5 199 23/01/2019, Saat: 01:55
Son Yorum: Enes Değirmenci
  Ram Psu ve Kasa önerisine ihtiyacım var Themis 12 521 24/11/2018, Saat: 13:39
Son Yorum: ugur.gozaydin
  4500 tl kasa Hasan Arhan Girit 10 914 02/04/2018, Saat: 19:50
Son Yorum: BilgisayarcıGenç
  BİLGİSAYARIM(LAPTOP) ÇOK KASIYOR NEYİ DEĞİŞTİRMELİYİM? S'efa B'ölükbaşı 2 393 01/02/2018, Saat: 23:05
Son Yorum: Enes Değirmenci

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi