Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lenovo G5070 Ekran Kartı
Hocam sadece fan sesini duyabiliyorum biosa girsem bütün sorun çözülecek işte onun alternatifini arıyorum hocam
Makinenizin sol yan tarafında ESC 'nin ufak çarpaz üst köşesine denk gelen kısımda yuvarlak ufak bir tuş var ona PC kapalıyken basılı tutun sistem BIOS 'u resetleyip açmaya çalışacak eğer işlemci içindeki entegre GPU 'yu default olarak seçerse açılacaktır sistem.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
(17/12/2018, Saat: 00:08)sadozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam sadece fan sesini duyabiliyorum biosa girsem bütün sorun çözülecek işte onun alternatifini arıyorum hocam

Uğur'un dediği yöntemi bir deneyin ona göre geri dönüş sağlayın başka çözüm yolları deneyelim
[Resim: ub6GUp.png]
Denedim hocam fakat sonuç alamadım ekran hala kapkara sadece fan sesini duyuyorum
Maalesef başka bir çözüm önerisi yok. Biraz araştırdım ve makinenizi o götürdüğünüz tamirciye geri götürüp işlemci için grafik birimi varmış deyin ve görüntüyü işlemci üzerinden almak istediğinizi söyleyin. İşi bilen birisi ise yardımcı olacaktır.
Teknik servis yoku gözükmüş oldu Sad
Teşekkürler hocam tekrar bir bilgisayarcıya götürüp geri dönüşümü ileteceğim.
Beklemedeyiz hocam
Hocam götürdüm işini iyi yapan birine fakat olumlu sonuç alamadık. Teşekkür ederim problemin hala çözülebileceğine yardımcı olduğunuz için yeni bir PC veya EGP'u denilen olayı yapmayı düşünüyorum. Konu Kilitlenebilir
Olumlu sonuç alamadığınıza üzüldüm, eGPU ile ilgili sorunuz olursa yeni konu açabilirsiniz. Başka sorularınız için yine bekleriz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  2 Ekran Kartı Arasında Kaldım Sapphire vs Asus kadir1474 10 275 14/09/2019, Saat: 21:28
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Ekran kapanıyor fakat kasa hala çalışmaya devam ediyor gorkemadagulu 24 718 03/09/2019, Saat: 16:01
  1 Saniyeden Kısa Sürede Mavi Ekran Hatası Verdi ve Bilgisayar Kapandı. Ömer Faruk Meto 1 168 24/08/2019, Saat: 19:48
Exclamation Laptopa Ekran Kartı Taktım Çalışmadı Yardım! WonderDragon 1 149 20/08/2019, Saat: 23:06
  asus k42j laptopum var ekran kartı degısebılır mi Fatih Yılmaz 3 81 13/08/2019, Saat: 20:18

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi