Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lg k10 ilk çıkan versiyon
#1
lg k10 için şarj aletini alıcam önerinize açığım
#2
LG K10 cihazın kutudan çıkan adaptörü 5V 0.85 Amper gücünde bir adaptör bu güçte her hangi bir ürün alabilirsiniz. Markası çin menşei olmasın yeterli üretim yeri değil markası çin menşei olmasın.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#3
5v 1a lık adaptörle şarj ediyorum oluyor fakat 5v 1.55a veya 5v 1.3a ile ediyorum olmuyor 5v 1.3a bi ara şarj ediyordu teli

sizin şunu al dediğiniz bi ürün varmı
#4
Şarj olur onda bir sıkıntı yok ama pil ve cihazın şarj ünitesinin ömründen yersiniz ondan dedim. 1A olabilir ama LG firması 0.85A olarak farklı bir değere sahip bir şarj aleti koyduğuna göre kutuya en ideal ve en stabil şarj süresi ve ömrü o değerdir yani ondan 5V 0.85A alın dedim. İyi bir markadan bir ürün alırsanız hiçbir sorun yok zaten iyi bir markanın ürünü şarj için cihazın gerekli akımını tespit eder ve ona göre doldurur pili.

Anker PowerPort 2 Şarj Cihazı + Anker Micro USB Kablo Siyah - B2021L11 - 129,89 TL
https://www.hepsiburada.com/anker-powerp...00000AMIBF

Bu önerdiğim ürün tüm standartları destekliyor ve 10 aşamalı koruma sunuyor marka zaten şarj ve pil ürünleri konusunda çok çok başarılı bir firmadır. Bu ürün hangi cihazı takarsanız takın cihazın gerekli akımını tespit edip ona göre pili dolduruyor yani bu ürünü öneririm size.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#5
önceden ediyordu 1a filan fakat dünden beri etmemeye başladı peki bu üründen daha ucuz bi ürün varmıdır
#6
Pahalı mı geldi iyi bir markadan ürün önermemin sebebi bu koruma ve sağlamlık konusuydu. Bu tarz ürünler genelde uzun ömürlü olur bir kere alın bir daha şarj aleti konusunda derdiniz olmasın diye önerdim. Eğer isterseniz söyleyin ama bence alın bu ürünü yinede ucuz olsun derseniz bütçe belirtin ona göre bakayım.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#7
50 60 civarı bütçem var
#8
Bunu önerecektim ama en düşük 1.5A güç akışı sağlayabiliyormuş özelliklerinden baktın cihazınıza gerekenin 2 katı ürüne zarar gelebilir.

Spigen Essential 18W Hızlı Şarj Cihazı USB Qualcomm 3.0 + iP (Intelligent Power Technology) Duvar Şarjı F111 - 000CA26332 - 44,90 TL
https://www.hepsiburada.com/spigen-essen...epsiburada

Anker gibi bir ürün bulamadım bu fiyatlara bakıyorum halen daha ama bence bütçenizi arttırabiliyorsanız iyi bir ürün alın derim.

Anker PowerPort 2 24W Seyahat Şarj Cihazı -2 Girişli - 109,99 TL - Biraz daha ucuza buldum.
https://urun.n11.com/sarj-cihazi/anker-p...P394386733
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#9
benim tel şarj soketim sıkıntılı olabilirmi acaba
#10
Şarj ünitesi de arızalı olabilir. Yüksek amper akım ile şarj etmişsiniz ve sürekli değiştirmişsiniz bozulmuş olabilir şarj çipi vs. herhangi bir parçası. Baktırabilirsiniz bir telefoncuda bilemem yani sorun var mı yok mu cihazda. Dediğim gibi şarj aleti konusunda ise kaliteli bir ürün almanız gerek akımı ayarlayabilen bir şarj aleti önerdiğim Anker cihazlar gibi yada direkt 5V 0.85A güç veren bir alet kullanmanız gerekli.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi