Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mause onerisi
Oyun için kullanacağım fare önerisi istiyorum fiyat olarak en fazla 200 tl olursa güzel olur hatta 100 150 tl arasi önerebileceğiniz farelerde varsa önerebilirsiniz. Tabikide F/P

1. XPG Infarex M20 RGB - 179 TL
  2. Corsair Harpoon RGB Pro - 179 TL
  3. ASUS TUF Gaming M5 RGB + ASUS Rog Özel Dizayn Kauçuk Taban Gaming MousePad Hediyeli - 199 TL
Bu 3 ürün şuan indirimde bunlardan birisini alabilirsiniz. Ben olsam 3 veya 2 numarayı seçerdim ama karar sizin.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
Rampage sector alabilirsin fiyatına göre özellikleri iyi gibi duruyor genel malzeme kalitesi nasıldır tam olarak bilemiyorum. Birkaç incelemesinin linkini bırakırım. Bu mouse un en büyük artısı 199₺ olmasına rağmen pixart ın en üst seviye sensörlerinden biri olan PWM3389 u kullanıyor bence denenebilir.
https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-ram...10759.html
Ben bu bütçeye yukarıda önerdiğim markalar varken Rampage marka bir ürün kesinlikle önermem. Olay sadece sensör değil ki önerdiğim ürünlerin sensör kalitesi zaten bu sınıf için gayet üst sınıf sensörler. Sensör haricinde , buton ömürleri ek donanımsal çipler ve yazılım desteği de önemlidir. Ben açıkçası bu fiyatlara kesinlikle Rampage vs. gibi ürünleri önermem.
Cok sağolun arkadașlar önerileriniz icin inceleyip alacağim bir tane insallah corsair iyi gibi duruyor
Hayırlı olsun diyorum.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  F/P Mouse önerisi Deniz Akar 7 44 5 saat önce
Son Yorum: Enes Yavuz
  gamepower bane almalı mıyım fare onerisi Avatar Baba 9 134 30/09/2020, Saat: 21:22
  EXCALIBUR SM.CS-GX6-B mause padlerde sorun yaşıyorum Tolga Ekici 7 132 20/09/2020, Saat: 17:00
  Mouse önerisi mltq77 1 96 15/09/2020, Saat: 21:21
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Fiyat performans mouse önerisi ZaGor26 5 294 11/07/2020, Saat: 18:01
Son Yorum: ugur.gozaydin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi