Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mavi ekran ve donma sorunu
Özetle geçersek ben bu hafta yeni oyuncu bilgisayarı (masaüstü) aldım bilgisayarcıya verdim işletim sistemi kurdu freedosa neyse işte eve geldim açtım wirelles usb daha almadığım için telefonumu usb yardımı ile bağladım evimin internetini bilgisayara sağladım
Yarım saat oldu nette gezinirken aniden mavi ekran verdi exception died diye bi mavi ekran hatası 1 saat kapalı bıraktım pc yi açtığımda az bi masaüstünü boşta olarak gezeyim dedim aniden dondu ekran kartının driveri kurulu değildi acaba ondanmı yapıyor?

Ekran kartım Amd
driverlerin hepsini kurun sisteminizin bios sürümünü güncel tutun sorun olursa tekrar yazın başka bir şey kaynaklı mı bakalım
(16/10/2020, Saat: 23:10)Enes Yavuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: driverlerin hepsini kurun sisteminizin bios sürümünü güncel tutun sorun olursa tekrar yazın başka bir şey kaynaklı mı bakalım

Hocam peki sistemsel bir sorundan kaynaklı değildir demi? Servise vermeye pek yanaşmıyorum geç falan getirebiliyorlar dediğinizi yaparsam heralde düzelir galiba
Donanımsal bir sorun olabilir tabi fakat driverleri kurduktan sonra anlaşılabilecek bir sorun bu

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Klavye Tuş Sorunu Osman Akman 1 41 Dün, Saat: 10:42
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Excalibur g770 sisteme yüklenildiğinde ekran kartı kapanıyor Koray Ökmen 10 117 24/11/2020, Saat: 22:59
Son Yorum: Koray Ökmen
  EKRAN KARTI ISINMASI VE F16 GİBİ DÖNMESİ. serkan47 3 56 23/11/2020, Saat: 22:21
  Kulaklık- Bilgisayar Ses Gelmeme Sorunu Umut Kurt 1 43 23/11/2020, Saat: 02:26
  RX 5500XT Sistem Beyaz Ekran İlyas Çevik 0 51 21/11/2020, Saat: 00:49
Son Yorum: İlyas Çevik

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi