Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mekanik klawye önerisi
Sa hocam bir kalvye alıcam 300 600 arası güzel bir mekanik önerisi verirseniz çok sevinirim daha önce önerdiğiniz kulaklık gercekten hoşuma giti aldım ve gayet iyi sevdim şimdide bir klavye önermenizi istiyorum lütfen
Asus TUF K5 önerebilirim. eğer bütçeyi zorlarsan Steelseires Apex 3 düşünebilirsin.

1. Redragon Brahma PRO K586 Outemu Blue Switch RGB - 481 TL + 12 TL Kargo
  2. AOC GK500 Outemu Red Switch RGB - 557 TL
  3. MSI Vigor GK50 Elite Kailh Box White Switch RGB - 629 TL
Bu 3 ürünü öneririm. Gerçek mekanik klayve olarka çok kaliteli marka ve modellerdir. F/P oranı yüksek ürünlerdir. Ben olsam 1 numarayı seçerdim indirimde ve kaliteli bir üründür ama diğer 2 üründe çok iyiler karar sizin.

NOT : İtopya yıl sonu indirimleri yapacak saat 18:00 da başlayacak. İndirimlere göre listeyi güncelleyebilirim ama hatırlatmanız gerek.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
Hocam iyimidir 1 nci sıradaki çünkü tepkime süresi iyi olması lazım  kısacası güzel bir şey olmasını istiyorum yani
Blue anahtarlar ve kırmızı anahtarlar gayet hızlı anahtarlardır. MSI üründe Kırmızı anahtarlar benzer hızda bir anahtar kullanıyor. Önerdiğim listede yavaş bir anahtara sahip ürün yok.
1 ve 3 arasında kaldım ikisini inceliyip karar vericem hocam herşey için teşekür ederim saolun

1 numradaki bilmediğim bir marka olunca kararsız kaldım biraz ondan yani öbür markları en azından tanıyoruz yanlış anlamayın sakın
Redragon markası kaliteli ekipman üreticilerinden birisidir pişman etmez merak etmeyin. Hatta diğer marklardan daha bilindik diyebilirim.
Ozaman tamamdır hocam gerçeği dediniz hepsi doğru çıkıyor xoumi 1 more kulaklığı terçih etmiştiniz aldım gayete güzel inşlh bu klavyeyide alıcam öneriz için teşekür ederim saolun
Almadan önce bekleyin. İtopyada indirimler başladı girebilirsem bakıcam klavyelere.
MSI Vigor GK50 Elite Kailh Box White Switch Türkçe RGB - 488 TL bunu ve MSI Vigor GK50 Low Profile TR RGB - 537 TL bunları kaçırmayın derim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi