Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba bi bakarsanız sevinirim
#1
Big Grin 
arkadaşlar bir performans birde ödev sıkıntım var bilişim bölümü okuyorum anlayan bilgili biri varsa yardım etsin lütfen
ilk olarak şöyle birşey demiş ( yedeği alınmış bir sistemi başka makinaya clonedisk ile yükledikten sonra reset sorununu bootfix ile çözme) ----2----. ( bir websitesi hazırlayacağız html kodu ile ama online değil google chrome ile bastığımızda internetsiz açılan )
son olarak bir video çekmiştim ses olmadığı için sayılmadı bu videoya ben konuşma sesi nasıl eklerim ( kendi sesimi) sonradan ?

YARDIM EDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM...
#2
1-acronis true image ile 1 sorunu yapacaksın sonra da w7 cd si takıp format işlemine başlayacaksın yükleme ekranı gelince onarmayı seçip başlangıç onarmayı secerek işlem yapacaksın
2-kodları normal bir not defteri veya notplus++ programı içine yazacaksın verileri veri tabanından değil kod içine yazacaksın herhangi bir yere başvurmadan direk verileri ekrana yazacak
ahmet arkadaşımız yardımcı olacak sana
3-telefona ses kaydedip proshow gold sonyy vegas pro gibi programlarla video altına sesi ekleyeceksin ama duduk okumlarına uygun olması gerek eğer video sen konuşuyorsan
#3
son olarak bir video çekmiştim ses olmadığı için sayılmadı bu videoya ben konuşma sesi nasıl eklerim ( kendi sesimi) sonradan ?

sorusuna şöyle yardımcı olayım. Videonu aç. izlerken telefondan yada başka birşeyden ses kaydı al. ondan sonra camtasia 9 yada 8 de olur hangisi işine gelirse o programı kur bilgisayarına.
videoda garip gurup sesler varsa timeline kısmına videoyu at. orada şerit gibi çıkıyor üstüne gel ses boyutunu gösteren bi çizgi olcak. Ordan ses düzeyini en aşağı getir.
timelinedaki 2 satıra da ses kayıdını at. ses az çıktıysa yine aynı şekilde yükselt. sonra sol üst köşeden kontrol et. birde video boyutunu kontrtol et kaç pixel falan filan.
ondan sonra zaten share kısmından istediğin formatta kaydet. oldu bitti Smile
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi