Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Microsoft Windows yanıt vermiyor Win 10
Orjinal win 10 sistemim hiç bir hata yokken pcyi açtığımda mouse imleci sürekli dönüyor hiçbirşey yapamıyorum nereye tıklasam cevap alamıyorum sadece ctrl-alt-del ile görev yöneticisine girebiliyor um Not: Microsoft kendi sitesinde aptalca dosya indirme vs. Çözüm öneriyor ama zaten benim sıkıntım nereye tıklarsanız tıklayın yanıt vermemesi
Windows onarım başlatın işe yarayabilir. Sistemi tam oturum açılma ekranına gelince güç düğmesinden 3-4 defa tekrar ile ani kapatırsanız Windows onarım ekranı açılır. Yada başlat menüsü çalışıyorsa SHIFT tuşuna basılı tutarak yeniden başlat derseniz bu ekran yine açılır. Buradan Başlangıç onarma yada sistem geri yükleme ile sorunu çözmeye çalışabilirsiniz. Yada en olmadı Windows sıfırlama yaparsınız. Elinizde herhangi bir Windows 10 USB belleği varsa format atar gibi başlatıp ilk format ekranın altındaki Onarım işleminden ilerlerseniz başarılı olma ihtimali çok daha fazla.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
(16/08/2019, Saat: 23:36)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Windows onarım başlatın işe yarayabilir. Sistemi tam oturum açılma ekranına gelince güç düğmesinden 3-4 defa tekrar ile ani kapatırsanız Windows onarım ekranı açılır. Yada başlat menüsü çalışıyorsa SHIFT tuşuna basılı tutarak yeniden başlat derseniz bu ekran yine açılır. Buradan Başlangıç onarma yada sistem geri yükleme ile sorunu çözmeye çalışabilirsiniz. Yada en olmadı Windows sıfırlama yaparsınız. Elinizde herhangi bir Windows 10 USB belleği varsa format atar gibi başlatıp ilk format ekranın altındaki Onarım işleminden ilerlerseniz başarılı olma ihtimali çok daha fazla.

Eyvallah sağolasın sistem geri yükleme yapınca sorunum çözüldü teşekkürler
Sorunun çözüldüğüne sevindim.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Windows 10 pro OEM Key sorunu GlacialNight 3 143 14/06/2019, Saat: 18:01
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Windows Defender Koruma Geçmişi GlacialNight 1 207 10/06/2019, Saat: 22:49
  Windows 10 Saat sorunu Murat Uluağaç 6 284 10/05/2019, Saat: 01:59
  windows kurtarma flash bellek enginbey8108 5 275 15/03/2019, Saat: 17:37
  windows nasıl güncellenir enginbey8108 2 204 06/03/2019, Saat: 22:34