Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Monitör Siyah Ekran
Agalar ben bir oyun için Hertz ayarını yükseltmeyi denedim ve 60 tan 120 yaptım mallık yapıp.Şuan monitör full siyah ekran kasa çalışıyo ses geliyo ama göremiyorum ne yapmam lazım lütfen yardım edin disforddan cevap verirseniz çok sevinirim Jevil#6141
Güvenli modda sistemi başlatmak için bu bu konudakileri takip edin. Güvenli modda sistemi başlatınca Hz ayarınızı eskisine alın kaydedin ve sonra sistemi normal başlatın. Eğer işe yaramaz ise Güvenli Mod ile başlattığınızda da siyah ekran ise o zaman O mavi kurtarma ekranında Sistem Geri Yükleme işlemini bulup başların ve sistemi ayardan önceki bir tarihe getirin.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
(21/10/2020, Saat: 01:08)Jevil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Agalar ben bir oyun için Hertz ayarını yükseltmeyi denedim ve 60 tan 120 yaptım mallık yapıp.Şuan monitör full siyah ekran kasa çalışıyo ses geliyo ama göremiyorum ne yapmam lazım lütfen yardım edin disforddan cevap verirseniz çok sevinirim Jevil#6141
abi güvenli modda açabiliyorum,ama o ekranda hertz ayarını ayalayamıyorum,sadece çözünürlük.Ne yapmam lazım lğtfen yardımcı ol,o pc benim herşeyimdi
Çözünürlük ayarlarınızın kontrolüne girince de mi Hertz ayarları gözükmüyor ? Bir telefonla çekip buraya hızlıresim sitesi üzerine yükleyip bize link bırakır mısınız ?
Güvenli modda açılınca sistem Windows Ayarları / Sistem / Monitör sekmesine gelin ve Gelişmiş görüntü ayarları adlı kısıma tıklayın. Açılan yeni sekmede Ekran 1 için görüntü bağdaştırıcısı özelliklerine tıklayın ve açılan sekmede Monitör sekmesine tıklayıp Ekran yenileme sıklığı ayarından Hertz ayarınızı değiştirip Uygula/Tamam deyin.
Facebook bağlantısıugur.baki.g

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Excalibur g770 sisteme yüklenildiğinde ekran kartı kapanıyor Koray Ökmen 10 117 24/11/2020, Saat: 22:59
Son Yorum: Koray Ökmen
  EKRAN KARTI ISINMASI VE F16 GİBİ DÖNMESİ. serkan47 3 56 23/11/2020, Saat: 22:21
Son Yorum: ugur.gozaydin
  RX 5500XT Sistem Beyaz Ekran İlyas Çevik 0 51 21/11/2020, Saat: 00:49
Son Yorum: İlyas Çevik
  Pc kullanırken (oyun youtube vb.) Pc fanları hızlanıp ekran kararıyor AtakaNN 1 82 17/11/2020, Saat: 05:25
  Ekran Kartı Fanlarım Dönmüyor Cirit 3 75 15/11/2020, Saat: 15:13

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi