Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Monitör Sorunu
İyi günler, 2 gündür Ghost Recon Wildlands oynuyorum Oyunu alta atınca Siyah ekranda kalıyor düzeliyor. Tekrar oyuna geçince tekrar siyaj ekranda kalıyor sonra geri düzeliyor. Neden olabilir bu gecikme daha önce yoktu

https://youtu.be/ixHv9yoX_JE
sadece bu oyunda mı oluyor
Monitörünüzün ayarları ile yakın zamanda oynadınız mı? Bazı monitörler ekranda tamamen siyah görüntü algılarsa kendilerini uyku moduna alırlar. Sizde ki monitörde de böyle bir ayar mevcut daha önce olmuyor olmasının sebebi bu ayar açılıp kapatılabiliyor. Bende ki monitörde ben bu ayarı açık olarak kullanıyorum. Tamamen siyah ekranda monitör kendini uyku moduna alıyor sonra renk geldiğinde ekrana sizde ki gibi geri açılıyor. Bunu kontrol eder misiniz?
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
Monitör ayarlarını sıfırladım dediklerinizi nasıl kontrol edicegim ?
Valla benim monitörümün üzerinde ki ayarlardan açılıp kapatılıyor uyku modu başlığı altında bir menüsü var. Eğer bulamazsan Windows 'ta başlata Güç planını düzenle yaz ve gir. Açılan pencerede Ekranı kapat ve Uyku moduna geçir seçeneklerini ya kapat yada uzun bir süreye al. Gelişmiş güç palınını değiştir 'e tıkla ve açılan pencerede aşağıda verdiğim resimdeki ayarları yap.

[Resim: XP5bo3.jpg]
Resim açılmıyor malesef
(18/04/2018, Saat: 11:19)Aykut Paksoy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Resim açılmıyor malesef

Nasıl açılmıyor direk resim koydum açmana bile gerek yok aslında ama neyse https://i.hizliresim.com/XP5bo3.jpg linke tıkla o zaman.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fan hızı ve işlemci sıcaklığı sorunu townchekme 1 68 05/06/2019, Saat: 11:30
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Fan Sorunu Fatih Erdinç 7 162 18/05/2019, Saat: 06:57
  İşlemcinin sadece bir oyunda ısınma sorunu prokaan78 7 349 02/03/2019, Saat: 17:29
  R9 290 FAN SORUNU Mirza Hun 3 264 24/10/2018, Saat: 11:23
Son Yorum: Enes Değirmenci
  I7 7700K Render Alırken Isınma Sorunu Resolution 24 2,305 14/07/2018, Saat: 16:02
Son Yorum: Enes Değirmenci

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi