Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MSI Aegis 3 9SC-236EU
#1
arkadaşlar ben bir oyun bilgisayarı almak istiyorum. Durumum fazla iyi olmadığından sadece evkurdan alabilirim.
evkurda az model olduğundan en iyi bilgisayar olan MSI Aegis 39SC-236EU modelini almak istiyorum. Fakat bu bilgisayar ile ilgili başka bir sitede çok ısındığı yazılmış. Ürünü inceleyip bana yardımcı olur musunuz ? Baktığım kadarıyla normal aegis 3 olmadığından inceleme videoları da bulamadım.
#2
Ben olsam bu tarz marka sistemleri almazdım. Marka payı çok konuyor bu sistemlere ve verdiğiniz paraya aldığınız performans çok saçma uçuk bir aralıkta oluyor. Sadece evkurdan alabilirim demenizin sebebi nedir? Eğer mağazadan gidip almak gibi bir şeyden dolayı bunu diyorsanız. Sinerji.gen.tr, QP Bilişim, İtopya vb. sitelerin istanbuldaysanız mağazalarına gidip bütçenize göre önerdiğim sistemi alabilirsiniz.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#3
(19/08/2020, Saat: 18:21)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben olsam bu tarz marka sistemleri almazdım. Marka payı çok konuyor bu sistemlere ve verdiğiniz paraya aldığınız performans çok saçma uçuk bir aralıkta oluyor. Sadece evkurdan alabilirim demenizin sebebi nedir? Eğer mağazadan gidip almak gibi bir şeyden dolayı bunu diyorsanız. Sinerji.gen.tr, QP Bilişim, İtopya vb. sitelerin istanbuldaysanız mağazalarına gidip bütçenize göre önerdiğim sistemi alabilirsiniz.

cevabınız için teşekkürler. Sadece evkurdan alabilmemin nedeni evkurun kredi kartsız senetli taksit yapabilmesi. diğer mağaza ve sitelerden kredi kartının limiti yetmediği için yüksek fiyatlı alışveriş yapamıyorum
#4
Evkurdaki sistem banka kredisi gibi işliyor yani  bankadan kredi çekip sistemi nakit alıp evkurdaki gibi benzer ödeme planı ile krediyi ödersiniz. Bunu kontrol ettiniz mi bankanızı arayıp?
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#5
(19/08/2020, Saat: 19:13)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evkurdaki sistem banka kredisi gibi işliyor yani  bankadan kredi çekip sistemi nakit alıp evkurdaki gibi benzer ödeme planı ile krediyi ödersiniz. Bunu kontrol ettiniz mi bankanızı arayıp?

Hocam mesajınızı çok geç gördüm kusura bakmayın. Kredi de çekemem hani dediğim gibi kredi kartının limiti 2 bin lira 12 ay taksitle aldığım zaman her ay 1500 vermem gerekiyor. kredi de çeksem normal alsam da böyle o yüzden kredi kartsız taksit yapmam gerekiyor. O yüzden evkurdan alacağım. bu alacağım bilgisayarın performansı nasıl olur ve beni ne kadar idare eder. olmadı para biriktirip birkaç sene içinde bu kasaya başka işlemci falan taktırmalı mıyım? hazır bilgisayarlarda çok şüpheliyim de ondan dolayı yardım istemiştim.
#6
20.000 TL 'lik sistem bu ki 9700F + RTX 2060 var içinde. Bu paraya ben size 2080 Ti sistem toplarım. 15K civarına 2080 Super sistem toplarım. Kesinlike önermem bu sistemi.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#7
(20/08/2020, Saat: 21:10)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 20.000 TL 'lik sistem bu ki 9700F + RTX 2060 var içinde. Bu paraya ben size 2080 Ti sistem toplarım. 15K civarına 2080 Super sistem toplarım. Kesinlike önermem bu sistemi.

evet evet ben de fark ettim full marka parası koymuşlar başka bilgisayar bakacağım teşekkürler yardımınız için.
#8
Başka sorularınız için yine bekleriz.
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi