Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MSI RX580 GAMİNG X 8G OC Yapılışı
Merhaba iyi geceler hocalar. Başlıkta da belirttiğim gibi msi rx 580 gaming x 8g ekran kartına en ideal ve gözle görülür bir performans artışı sağlayacak OC ayarlarını paylaşabilir misiniz? Lütfen tecrübeli kişiler cevap versin OC çok riskli bir durum olduğundan boş cevaplar vermeyiniz. Sizden ricam bilgili ve birebir olarak test etmiş yada OC ta tecrübeli hocalarımdan cevaplar bekliyorum.
O.C konusunda o kadar da iyi değilim ne işlemi için oc yapmak istiyorsunuz ?
[Resim: ub6GUp.png]
Öyle mining falan değil hocam gözle görülür bir fps artışı yaşayayım yeter. Bazı overclock videolarını izledim 1502 mhz ye çıkartmış çekirdek saat hızını. Power limit +50 de. Başarılıda olmuş. Msi afterburner ile yapmış overclock u
Anladım hocam dediğim gibi Smile
Ya birkaç overclockçu'nun videosunu izledim baya başarılı olmuşlar. %10-15 gibi bir performans ve fps artışı sağlamışlar.
Orada nasıl yapıldığı anlatılıyorsa deneyebilirsiniz bence Smile
(29/01/2018, Saat: 15:58)Suphi Kart Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya birkaç overclockçu'nun videosunu izledim baya başarılı olmuşlar. %10-15 gibi bir performans ve fps artışı sağlamışlar.

Kendi kartına uygun olan videodan yap
Bu ve Bu videolardan yardım alabilirsin. Ama ben olsam E.Kartı için hiçbir şekilde O.C. yapmazdım. Kartın zaten güçlü bir kart.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
hepinizin yardımları için teşekkür ederim. Birkaç siteden baktın sonucum iyi. gözle görülür bir artış sağlandı. Fakat vatandan mal almayın hocam. Kartı ilk aldığımdan beridir coil whine sıkıntım var.  msı ın servisine gitti servisin gönderdiği raporda herhangi bir anormal duruma rastlanmadı diyor. Psu da kaliteli zaten bir bahane bulamadılar sorun yok diyip gönderdiler. mecbur bu şekilde kullanıyorum. Kulaklık kullanıyorum sırf o kulak tırmalayan bobindeki cızırtı sesini duymamak için.
(29/01/2018, Saat: 17:59)Suphi Kart Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hepinizin yardımları için teşekkür ederim. Birkaç siteden baktın sonucum iyi. gözle görülür bir artış sağlandı. Fakat vatandan mal almayın hocam. Kartı ilk aldığımdan beridir coil whine sıkıntım var.  msı ın servisine gitti servisin gönderdiği raporda herhangi bir anormal duruma rastlanmadı diyor. Psu da kaliteli zaten bir bahane bulamadılar sorun yok diyip gönderdiler. mecbur bu şekilde kullanıyorum. Kulaklık kullanıyorum sırf o kulak tırmalayan bobindeki cızırtı sesini duymamak için.

Bu aralar çok sıkıntı yaşayan var aslında tamir edip geri yolluyorlardı ancak sizde öyle birşey olmamış

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  asus rog strix rtx 2060 a6g gaming koripaparani 5 67 28/05/2019, Saat: 16:25
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Asus Rog Strid Rx580 8GB vs Asus Rog Strix Gtx 1060 6GB Önerisi Vaixun. 13 438 09/02/2019, Saat: 00:10
  RX580 vs GTX1060 Yiğit aralim 2 238 05/12/2018, Saat: 19:11
  MAG241C vs GTX 1080 GAMİNG X Kayhan Öztürk 9 347 02/12/2018, Saat: 23:00
  MSİ GTX 1080 GAMİNG X 60 hz Monitör Kayhan Öztürk 11 501 22/11/2018, Saat: 16:43
Son Yorum: Kayhan Öztürk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi