Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nanokatalog
#1
yukarda yazan siteden pc parçaları alınırmı güvenilirmi sıkıntı çıkarmı
#2
Nanokatalog genelde yurtdışı çalışıyor.
Bu nedenle çoğu parçanın tedarik süresi olarak 25 gün-1 ayı bulabiliyor.
Ben alışveriş yaptım.
#3
güvenilirmi artı stokda varsa 1 haftada geliyormuş öyle diyorlar bide ne aldın
#4
Parçaların tamamı yurtdışı temini ile satılıyor ve garanti konusunda global olarak değerlendiriliyorsunuz ve garanti için muhattabınız Nanokatalog oluyor ve genelde siparişlerin elinize ulaşması 1 ayı bulabiliyor. Buna hiç bulaşmanıza gerek yok garanti zaten genelde ve normalde olmadığından direkt olarak yurtdışından alşveriş yapsanızda aynı şey olmuş olacak. Nanokatalog üzerinden alacağınıza https://www.newegg.com/global/tr-en/ adresinden alın daha iyi fiyatlar aynı düzeyde hatta daha ucuz Türkiye 'ye ekstra bir bedel ile kargolama hızını 3 günde sana ulaşacağı gibi ayarlayabiliyorsun yapmazsan 1 hafta gibi bir sürede geliyor. Bu aralar birçok arkadaşım newegg üzerinden baya alışveriş yaptılar gayet memnunlar kargolama ve ürünler hakkında hiçbir sorun yaşamadılar.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
#5
nanokatalogda garanti var yani bazı forumlarda okudum garantisi yokmuş yani var garantileri dimi her ürünün ürün alsam bozuk çıksa kime göndermem lazım nanodan alırsam
#6
Nanokataloğa yollayacaksınız onlar ürünü global garanti ile yurtdışına yollayacaklar ve ya ürün iade veya tamiri yada ürün değişimi olacak. Bazı durumlarda Nanokatalog hiç bu süreci size yansıtmadan direkt olarak ürünün yenisini veriyor ama genelde olan bir durum değil bu.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
#7
OK PEKİ BEN 750 Tİ ALICAM AMA TÜRKİYEDE YOK MALUM ALİEXPRESSDEN ALSAM OLURMU BİDE NEWEGG İLE YAKIN FİYATLARMI BUNLAR KORKMADAN ALABİLİRMİYİM NANOKATALOGDAN ÜRÜN
#8
Yurtdışından alıyorsun sonuçta aliexpress / nanokatalog / newegg hepsi yurtdışı alışverişi. nanokatalog ve newegg için ürün eline ulaşır sorunsuz. Bunu söyleyebilirim ben alışveriş yapmadım yakınlarım sürekli yapıyorlar oradan biliyorum ancak aliexpress 'i bilemem ona bir şey demiyorum. Bu sitelerden aldığın hiçbir ürünün firma tarafından bu ülkede geçen garantisi olmayacak sadece bunu bil ve bir tek nanokatalog üzerinden alırsan direkt olarak burada bir muhattabın olur bir sorun olursa süreci takip etmek için.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
#9
Yurt dıışından herkes alışveriş yapıyor,sadece garanti olayında,,sadece bazı ürünlerde yurt dışı firma garantisi geçerli olabiliyor. O da gönder,getir uzun hikaye.
Nanokatalog en azından aracılık yapacaktır,Kendi sattığı için.
#10
Yani sıkıntı yok garantide nanoda filan tmm sağolun
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi