Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NVIDIA Denetim Masası Sorunu
NVIDIA Denetim Masasına sağ tıklıyorum ama açılmıyor. Her şey kurulu sebebini bilen var mı?
(02/04/2019, Saat: 23:10)Niyazi Ergazi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: NVIDIA Denetim Masasına sağ tıklıyorum ama açılmıyor. Her şey kurulu sebebini bilen var mı?

Öncelikle sorunuzu düzenledim. Büyük harf ve anlaşılmaz bir okuma düzeni kullandığınız için.

Sorununuzun sebebi NVIDIA 'nın gerekli hizmetlerinin başlamaması. Bunu el ile açabilirsiniz işe yaramaz ise Display Driver Uninstaller yazılımı ile sisteminizi Güvenli Modda başlatıp yazılımı kullanarak NVIDIA sürücünüzü kaldırın ve sistemi normal başlatıp doğru sürücüyü tekrar kurun sorun çözülecektir.

NVIDIA Hizmetlerinin başlatılması.

1. Başlata services.msc yazın ve hizmetler uygulamasını çalıştırın.
  2. Daha sonra buradan NVIDIA ile ilgili tüm hizmetleri sağ tıklayıp özelliklerine girin ve Başlangıç türü ayarını Otomatik ayara alın.
  3. Daha sonra buradaki listeden NVIDIA ile ilgili tüm hizmetleri kontrol edin eğer çalışmayan varsa sağ tıklayıp başlat deyin.
  4. Daha sonra başlata msconfig.exe yazın ve Sistem yapılandırılması uygulamasını çalıştırın.
  5. Açılan pencerede Hizmetler sekmesine gelin ve listeden NIVIDIA ile ilgili tüm hizmetleri işaretleyin. İşaretli olmayan NVIDIA hizmeti kalmasın ve Uygula/Tamam deyin.
  6. Sisteminizi yeniden başlatın ve sorunu kontrol edin işe yaramaz ise yukarıdaki dediğim yazılımı kullanarak sürücü kaldırma işlemi ve sonrasında doğru sürücünün tekrar kurulması işlemini uygulayın.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
Kısacası uygulamayı kaldırıp yeniden yüklediğiniz zaman sorun çözülüyor Smile
[Resim: ub6GUp.png]
olmadı ugur abi sana zahmet 2 dk pc bağlanıp halledermisin
(03/04/2019, Saat: 15:32)Niyazi Ergazi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: olmadı ugur abi sana zahmet 2 dk pc bağlanıp halledermisin

Yazdım Facebook 'tan bakarsan hallederiz.
geldım abı bklıyorm facebookda
Sorun hallolduğuna göre başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  RTX 2060 DÜŞÜK FPS SORUNU Know2 4 149 18/07/2019, Saat: 21:11
Son Yorum: ugur.gozaydin
  HP BW028NT - Ekran Kartı Sorunu vkonca 10 564 25/06/2019, Saat: 12:34
Son Yorum: DrankillerxxTR
  Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı sorunu ozgur3553 1 231 03/04/2019, Saat: 21:23
  Ekran kartı sorunu Alperen Akbaş 10 386 14/03/2019, Saat: 16:52
Son Yorum: Enes Değirmenci
  Ekran kartı Coil Whine sorunu Aykutpaksoy 5 232 14/03/2019, Saat: 05:16

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi