Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
One Drive
#1
Beyler win 8.1 pro da One Dirve'yi kaldıramıyom da kapatamıyom da. Eşitlemeyi filan durdurdum ayarlardan da kapattım. Netten ki videolarda olanları yaptım ama gene aynı. Ben görev yöneticisinden kapatıyom o geri açılıyor. Fazla ram yemiyor ama tamamen kapatmak istiyom. İlk win 8.1 i yüklediğimde kapattıydım ama geçenlerde tele fabrika ayarı attım.Aynı oturum telde de açık. Tele fabrika attıkdan sonra hesabı tele girince nasıl oldu anlamadım pc de ki de aktif oldu. Telden uygulamayı durdurdum oturumu kapattımsa da aynı. Ben bunu nasıl durdururum tamamen. Yapan varsa bi zahmet söleyin.

https://i.hizliresim.com/EmQ00Z.png
Le Danger TURC 
[Resim: OvRdR4.jpg]
#2
Baştala CMD (Komut İstemi) yaz ve Sağ tıkla Yönetici olarak çalıştır ve açılan pencereye aşağıdaki kodları yaz ve her satırdan sonra ENTER tuşuna bas işlemin tamamlanmasını bekle ve diğer satıra geç sonra PC 'yi yeniden başlat hepsi bu kadar.

taskkill /f /im OneDrive.exe
%SystemRoot%\System32\OneDriveSetup.exe /uninstall
%SystemRoot%\SysWOW64\OneDriveSetup.exe /uninstall
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#3
Ayarlardan kaldıradabiliyorsunuz.
#4
(21/11/2018, Saat: 16:05)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Baştala CMD (Komut İstemi) yaz ve Sağ tıkla Yönetici olarak çalıştır ve açılan pencereye aşağıdaki kodları yaz ve her satırdan sonra ENTER tuşuna bas işlemin tamamlanmasını bekle ve diğer satıra geç sonra PC 'yi yeniden başlat hepsi bu kadar.

taskkill /f /im OneDrive.exe
%SystemRoot%\System32\OneDriveSetup.exe /uninstall
%SystemRoot%\SysWOW64\OneDriveSetup.exe /uninstall

Çözüm yolu paylaşıldığı için konuyu kapatıyorum başka sorularınız için foruma yeniden bekleriz...
[Resim: ub6GUp.png]
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi