Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öneri Sistem Toplama
Hepinize selam arkadaşlar ben incehesap.com dan pc topladım önerilerini ve görüşlerini bekliyorum. Birde topladığım pc hangi oyunları kaldırır ? Teşekkürler.

İşlemci : AMD Ryzen 5 3400G - AMD Ryzen 5 3400G 3.70GHz 6MB Soket AM4 Fanlı İşlemci - incehesap.com

Ekran Kartı : XFX AMD RADEON RX 5500XT - XFX AMD Radeon RX 5500 XT THICC II Pro 4GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı (RX-55XT4DFD6) - incehesap.com

Ram/Bellek : Team T-Force Delta RGB 16GB (2x8GB) - Team T-Force Delta RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Beyaz Gaming Ram - TF4D416G3200HC16CDC01 - incehesap.com

Anakart : Gigabyte B450M S2H AMD 3600 Mhz - Gigabyte B450M S2H AMD B450 DDR4 M.2 mATX Anakart incehesap.com

SSD : James Donkey JD480 480 GB - 480 GB JAMES DONKEY JD480 2.5" 560-440 MB/s SSD Disk

Kasa : Asus Vento VG06F USB 3.0 RGB ATX - Asus Vento VG06F USB 3.0 RGB ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa - incehesap.com

PSU : Fsp Hydro HD600 600W 80+ Bronze - Fsp Hydro HD600 600W 80+ Bronze Power Supply - incehesap.com

İşlemci Soğutucusu : Gamepower Windrunner - GamePower Windrunner ARGB CPU Hava Soğutucusu - incehesap.com

1. Alıntı:

Topladığının pc genel olarak bütün oyunları açar ama orta düzey de oynarsanız hem pc de fps kaybetmez düşük fps ye muhtaç olmazsınız oynayabileceğiniz tavsiye oyunlar ;
Call of duty mw 
Gta 5
Assassin's creed odyssey(Serinin en güzel oyunlarından)

Bunlar benim sevdiğim oynadığım oyunlar eğer nasıl tarz oyunlar oynadığını sevdiğini söylersen öneri dahan kolay yapabilirim

grafikleri ortada tutarak ince ayalar ile yüksek fpslerde oyun oynarsınız tabi bu demek değil ki ultra da oyun oynayamazsınız tabi oynarsınız fakat fps düşüşü olur.Benim tavsiyem orta grafiklerde yüksek fps ile oynamanız
(10/07/2020, Saat: 14:52)Enes Yavuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Topladığının pc genel olarak bütün oyunları açar ama orta düzey de oynarsanız hem pc de fps kaybetmez düşük fps ye muhtaç olmazsınız oynayabileceğiniz tavsiye oyunlar ;
Call of duty mw 
Gta 5
Assassin's creed odyssey(Serinin en güzel oyunlarından)

Bunlar benim sevdiğim oynadığım oyunlar eğer nasıl tarz oyunlar oynadığını sevdiğini söylersen öneri dahan kolay yapabilirim

grafikleri ortada tutarak ince ayalar ile yüksek fpslerde oyun oynarsınız tabi bu demek değil ki ultra da oyun oynayamazsınız tabi oynarsınız fakat fps düşüşü olur.Benim tavsiyem orta grafiklerde yüksek fps ile oynamanız

Ben Daha Çok Hikaye Temalı Oyunları Ve Render Yapıcak PC Lazım Topladığım PC yeterli olurmu acaba ?

1. Alıntı:

Render için işlemcinizi daha güçlü seçip ekran kartından kısabilirdiniz keşke almadan önce söyleseydiniz size bu bütçe ile daha güzel önerilerde bulunurduk sizde seçim yapardınız ama pc nin kötü değil 1-2 parça değişimi ile daha iyi hale gelirdi bu halide kötü değil.

Hikayeli oyun önerilerine gelince ;

Spec Ops : The Line
Beyond Two Souls
Skyrim
Metro serisi
Read dead redemption 2
Life is strange
Uncharted serisi
Mafia serisi(Mafia 3 hariç)
Detroit : Become Human
The Last Of us
Witcher serisi
Metal gear solid serisi

Assassin's Creed Odyssey

Call of duty mw Remasted(hikayeli) 

Bunları eklemeyi unuttum bu konuda en güzel oynanacak oyun diyeyim kaçırmayın Smile 
Bileşen seçimleriniz pek iyi değil. İşlemci uygun değil APU bir işlemci ile normal bir kartı kombinlemişsiniz APU işlemciler işlem gücü olarak zayıftır o değişmeli ve sondaki sıvı soğutma gereksiz ve kalitesiz. SSD disk seçiminiz de çok kalitesiz. Bütçe nedir verin yardımcı olayım.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
(10/07/2020, Saat: 15:44)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bileşen seçimleriniz pek iyi değil. İşlemci uygun değil APU bir işlemci ile normal bir kartı kombinlemişsiniz APU 

işlemciler işlem gücü olarak zayıftır o değişmeli ve sondaki sıvı soğutma gereksiz ve kalitesiz. SSD disk seçiminiz

de çok kalitesiz. Bütçe nedir verin yardımcı olayım.
Bütçem 5700 TL En Fazla Birde PC yi Almadın Deneme Amaçlı Yazdım Teşekkürler

(10/07/2020, Saat: 15:41)Enes Yavuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Render için işlemcinizi daha güçlü seçip ekran kartından kısabilirdiniz keşke almadan önce söyleseydiniz size bu bütçe ile daha güzel önerilerde bulunurduk sizde seçim yapardınız ama pc nin kötü değil 1-2 parça değişimi ile daha iyi hale gelirdi bu halide kötü değil.

Hikayeli oyun önerilerine gelince ;

Spec Ops : The Line
Beyond Two Souls
Skyrim
Metro serisi
Read dead redemption 2
Life is strange
Uncharted serisi
Mafia serisi(Mafia 3 hariç)
Detroit : Become Human
The Last Of us
Witcher serisi
Metal gear solid serisi

Assassin's Creed Odyssey

Call of duty mw Remasted(hikayeli) 

Bunları eklemeyi unuttum bu konuda en güzel oynanacak oyun diyeyim kaçırmayın Smile 
Abi Bütçem 5700 TL Render Ve Hikaye Temalı Oyunları Açsın Yeter AMD Kullanıcam 16 GB ram olsun

1. Alıntı:

Ben pc aldınız zannettim çok pardon
CPU : Ryzen 5 3600 - 1.431 TL

MB : Gigabyte B450M H - 521 TL

RAM : Kingston HyperX Fury DDR4 8GB 3600MHz HyperX Fury Bellek Ram (HX436C17FB3/8) 2 adet 678 TL

GPU : GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB - 1.999 TL

SSD : Gigabyte 480GB 2.5" SATA SSD - 486 TL

PSU : FSP HV PRO 550W 80+ - 382 TL

Kasa : Dark Guardian Mini 4x12cm Fixed RGB Fan - 387 TL

Toplam : 5.884 TL yapıyor. Bu gece incehesap indirimleri var. Bazı bileşenleri oradan biraz daha ucuza alabilirsiniz. Yada mesela 2000 TL ye 1660 Super değil belki RX 5600 XT olur belli olmaz.
Facebook bağlantısıugur.baki.g

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  3090 çıkınca 60 bin Tl bütçeli sistem dizceğim öneri ! Heavy Metal 58 623 4 saat önce
Son Yorum: ugur.gozaydin
  6k ya sistem önerisi Mert Alp 2 24 10 saat önce
  Geliştirilebilir sistem toplama V2 batuhan177 2 48 Dün, Saat: 21:44
  Oyun Odaklı Sistem Toplama Demir 5 71 16/09/2020, Saat: 20:45
  Oyun ve Yayın Pc Toplama batuhan177 5 112 16/09/2020, Saat: 17:46
Son Yorum: Enes Yavuz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi