Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
opera gx ınstagram
opera gx kullanıyorum ınstagramda hikayeleri acmaya calıstımda acılmıyor ama google chromeden denedigimde sıkıntısız calısıyor nedeni ne olabilir
Operada reklam ve script engelleyici eklentisi var. Kendi içinde bir eklenti. Bunu ayarlarından kapatırsanız bir ihtimal o engel oluyorsa sorun çözülebilir.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
denedim ama olmadı
Başka bir fikrim yok şuan için. Belki sürüm hatasıdır. Birde belki Operada sol barda İnstagram eki var orada ufak bir telefon ekranındaymış gibi bir kullanım yapılabiliyor belki onun yüzünden olabilir tarayıcıdaki sorun. Operanın güncellenmesini bekleyin derim.
Konu ile alakasız olabilir belki, ancak GX casus yazılımdır, kullanmanızı tavsiye etmiyorum.
Opera GX tarayıcısının casus yazılım olduğu kanaatine nereden vardınız paylaşır mısınız. Ben bu tarayıcıyı 5 farklı antivirüs yazılı ile Windows Defender ile 6 adet tarayıcı ile kullanmış denemiş birisi olarak soruyorum bunu. Neye dayanarak bu kanaate vardınız merak ettim. Kaynak ile sunarsanız iyi olur ki kaynak verdiğiniz yer gerçekten bakmaya değer bir yer olsun ve güncel olsun lütfen. 1-2 yıl öncesine ait yabancı kaynaklarda kullanıcı yorumları vs. var ama bu şuan ki güncel tarayıcı için geçerli değil.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Opera tarayıcı Lightning 5 1,561 18/01/2017, Saat: 00:44
Son Yorum: Lightning

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi