Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otomatik Onarım Hatası
#1
Question 
Arkadaşlar normalde her zaman oynadığım oyunu açarken pc dondu ve kendi kendini kapattı daha sonra açtığımda otomatik onarım hatası verdi ve pc alıyor açıldıktan sonra siyah ekranda donup kalıyor ne yapmalıyım. ( Bu arada pc hp laptop win 10 )
#2
Otomatik onarma sekmesi açılıyor ve sistem öyle kalıyorsa sistemi bir önce ki zamana geri alabilirsiniz. Sistemi bir kaç defa o yükleniyor ekranı gelmeden yada gelince açıp kapatırsanız 3-5 defa yaptığınızda Mavi bir sistem ayarları bölümü ekrannı açılacak bu bölümde sistem geri yükleme ekranını bulun ve sistemi en yakın zamana geri yükleme yapın sorununuz ortadan kalkacaktır.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
#3
Otomatik onarıma hazırlanıyor yazısı gelip noktalar dönerek yükleniyor sonra siyah ekran geliyor bios ekranı gelmiyor.
#4
BIOS 'a gir demiyorum sistemi o ekran gelmeden hızlıca tuştan kapat aç 3-5 defa sistem kendini Onarma ayarlarının olduğu ekranına atacak bu sayede sistemi hata olmadan önceki bir zamana sistem geri yükleme ile alabilirsin.

Onu yapamazsan birde şunu dene HP Laptoplarda Güvenli Modda PC başlatma tuşu F8 'miş. PC 'yi açmaya bas ve HP logosu gelmeden sürekli F8 tuşuna bas çek siyah bir ekran açılacak buradan Ağ Desteği ile Güvenli Mod 'u seç ve PC açılacak mı bir bak açılırsan başlata Sistem Geri yükleme yaz ve gir açılan pencereden sistemi önceki bir tarihe geri al.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
#5
Dediklerini yaptım yaptıktan sonra pc açılıyor ve siyah ekranda donup kalıyor caps lock açılıp kapanıyıor ışığı fakat ekran siyah
#6
Tamam ekran siyahsa Explorer başlamamıştır. ESC + SHİFT + CTRL yap görev yöneticisi açılacak oradan Dosya > Yeni görev çalıştır de ve oraya explorer.exe yaz ve Tamam de bakalım düzelecek mi.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
#7
hocam şöyle bir hata verdi [Resim: 0RyPWW.jpg]
#8
Hata Windows un olduğu diski bulamıyor veya okuyamıyor hatası. BIOS a gir ve Boot sekmesine gel burada Windows hangi diske kurulu ise o diski 1. sıradaya al Boot listesindeki görünün disklerde ve Exit kısmından kaydet ve çık.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
#9
onu da yaptımm oldu fakat pc tekrar açıldığında onarım hatası yazısı geldi ve sonrasında siyah ekran 

[Resim: y6VyXn.jpg]
#10
Bir Windows USB diski bul bir yerden veya varsa elinde başka bir makine onda hazırla sonra tak sisteme ve normal format işlemi başlat ilk format ekranında yada 2. cide sol alt köşede Windows onar seçeneği olur ona tıkla ve USB belleğin içindeki Windows tan sistemin eksik ve hatalı dosyalını tamamlayarak onarım başlat bu sorunu çözecektir.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  0xc0000098 Hatası acil yardım Kerem Erdem46 3 37 10/08/2019, Saat: 15:41
Son Yorum: ugur.gozaydin
  NVİDİA HATASI Yardım !!! Alperen Pehlevan 1 21 31/07/2019, Saat: 12:54
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Msi b450 gaming plus anakart cpu Led hatası Hakkaniyet 25 223 29/07/2019, Saat: 11:59
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Clock_Watchdog_Timeout hatası Ali Paksoyy 3 156 12/06/2019, Saat: 14:57
Son Yorum: ugur.gozaydin
  MSI b150 gaming m3 ez debug ram hatası warpeace66 1 77 07/06/2019, Saat: 22:29
Son Yorum: ugur.gozaydin

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi