Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pc açılmıyor,bios silindi nasıl düzelir?
(12/01/2019, Saat: 20:31)Behlül Oğuz Karakuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: servise mail attım geri dönüş yapmalarını bekliyorum pazartesiye kaldı
 Pinler uyduktan sonra modlu bios şu bu falan olmadan,bi eleman,  laptop işlemcisini masaüstü anakarta takmış ve çalışmış.  Nette şimdi okudum.Dediğim gibi yani.

Siteyi de bulduğum iyi olmuş,servise ulaşmışsın. Smile
Dediğim gibi anakart kendinden mod çıkartılmış ama BIOS 'a bir müdehale olmuş sanırım işlemciyi artık tanımıyor. Eğer firma çıkarttığı ürünün arkasında duran bir firma ise sorunu çözen bir BIOS size gönderecektir.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
biosu buldum anakart bios entegresine bakarak arattım bi bakar mısın link paylaşıyorum ama kayıt olup indirmek gerekiyor kayıt olamadım site chinafix

[Resim: mME9N1.png]

[Resim: 16NAZp.png]

anakartı buldum nasıl yüklicez
Bu BIOS senin anakartın BIOS 'u mu baktın mı iyice ben baktım ama site açılmıyor bende antivirüs engelliyor virüs var diyor.

Eğer doğru BIOS ise indir içindeki dosyayı Flash 'a at ve BIOS 'u güncelle hepsi bu kadar.
Bende de açılmıyor
[Resim: ub6GUp.png]
siteye kayıt olamıyorum telefon sorunu oluyor
Anlamadım sorunu ama dediğim gibi eğer BIOS doğru ise bir şekilde indirmeye bak aynı siteden indirmene gerek yok BIOS 'u adını nette arat başka sitelerdede vardır aynı BIOS dosyası.
Biosun çöktüyse,ki öyle görünüyor. biosu sen yükleyemezsin.
 Servislerde bios çipi sökülerek ,özel bi kart ile yeni bios flashlanıyor.
Doğru söylüyor met 61 öyle bir olayda var. Sen tek başına bu işin altından kalkamazsın gibi görünüyor ekipman ve teknik bilgi eksikliği gibi konular var bir PC tamircisine git bence eğer firmadan BIOS için bir cevap gelmez ise.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Msi Mpg27c Bios Sorunu ZaGor26 1 42 10/06/2019, Saat: 23:09
Son Yorum: ugur.gozaydin
Exclamation Yeni Pc Topladım Açılmıyor! Woozy 4 82 11/05/2019, Saat: 15:13
  Bios cpu fanın hızını ayarlama Cemil37 3 79 13/04/2019, Saat: 21:44
  Pc Sizce nasıl ? Emirhan16 0 76 04/04/2019, Saat: 14:11
Son Yorum: Emirhan16
  BIOS Menüsünde Donup Kalma Sorunu ( VİDEO Eklendi) Sadomadoking 12 229 20/03/2019, Saat: 00:11
Son Yorum: Sadomadoking

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi