Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PC KAPANMA SORUNU
Bug 
İyi günler, bilgisayarım 6 yıllık özellikleri ;  i5 6600 işlemci, r9 380 2 gb ekran kartı, samsung evo 260 gb ssd, corsair vs650 güç kaynağı, 1 tb harddiske b150 msi anakart bilgisayarımın temizliğini yaptım sadece termal macun olayını fanları çıkaramadiğım için yapamadım sorunuma gelecek olursak bilgisayarım ısınmamasına rağmen eu4, hoi4, valorant, lol, cs go gibi oyunlarda aniden bilgisayar kapanıyor ve yeniden başlatılıyor. Bu sorunun çözümünü çok aradım ama bir türlü bulamadım eğer gerekli herhangi bir bilgi veya kabloları ile alakalı ise bilgisayarın fotoğrafı lazımsa atabilirim lütfen çözülsün yeter bilgisayar ısınmamasına rağmen direkt kapanıyor. Yakındakı bir bilgisayarcıya götürmeyi düşündüm ama corona yüzüden kapalıdırlar herhalde şimdiden teşekkür ederim ve yazım yanlışım var ise özür dilerim
Sorun pek çok şeyden olabilir. En barizi kısa devre veya OC sorunları vs...

Güç bağlantılarını montajları tek tek kontrol edin. Sorun yoksa sistemi kasaya değil uzay montaj sistem olarak dışarıda kurun ve öyle deneyin.

Bellek olayına gelirsek eğer anakartta birden fazla bellek varsa XMP ayarıda aktif ise çıkarttıysanız XMP ayarını kapatıp kaydedip sonra yeniden aktif etmeniz gerekebilir.
Facebook bağlantısıugur.baki.g

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Win 10 kurulum sorunu ๛ツ『JoKeR』 0 2 6 dakika önce
Son Yorum: ๛ツ『JoKeR』
  Laptopumda ki bip sorunu (Yardımınıza ihtiyacım var) Cesurad 3 63 Bugün, Saat: 04:28
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Yeni alınan 1050ti ile fps sorunu mahmutol17 3 55 16/01/2021, Saat: 19:39
  Harici Hard Disk Sorunu PunkiesT 1 35 15/01/2021, Saat: 04:23
  Rtx2060 drop sorunu Loyal 1 65 12/01/2021, Saat: 21:20

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi