Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PC Kapanmasına Rağmen Ses Gelmesi
#1
Bilgisayarımı normal kapatıyorum fakat haporlör kapanmıyor ses geliyor.Birde klavye ışıkları yanıp sönüyor.
#2
Kasanızı normal kapatırsanız, yani herkesin yaptığı gibi kasada güç halen daha dolaşır. USB vs. bunlarda elektrik akımı etkin kalır sebep bundan kaynaklı. Hoparlörünüzü kendi üzerindeki anahtardan kapatın eğer klavyenizde rahatsız ediyorsa PSU 'nuzun üzerindeki anahtardan gücü tamamen kesin kasayı normal kapattıktan sonra.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#3
(24/01/2019, Saat: 14:17)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kasanızı normal kapatırsanız, yani herkesin yaptığı gibi kasada güç halen daha dolaşır. USB vs. bunlarda elektrik akımı etkin kalır sebep bundan kaynaklı. Hoparlörünüzü kendi üzerindeki anahtardan kapatın eğer klavyenizde rahatsız ediyorsa PSU 'nuzun üzerindeki anahtardan gücü tamamen kesin kasayı normal kapattıktan sonra.

Normalde böyle olmuyor hoparlör ve klavye kapanıyordu
#4
Erp enable yapacaksın. Power Manegement ten.
#5
(24/01/2019, Saat: 14:31)met 61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Erp enable yapacaksın. Power Manegement ten.

Power manegement derken
#6
Bios.
#7
ERP 'yi etkinleştirirseniz şunları yapamazsınız eğer kullanıyorsanız. Klavye ve Mouse ile PC 'yi uyku moduna alırsanız uyandırma yapamazsınız. USB 'lerden harhangi bir cihaza sistem kapalıyken güç veremezsiniz. Telefon şarjı gibi. Bunlar dışından sistem kapalıyken 1W 'a kadar güç sistemde dolaşır bunu kapatmak için BIOS Güç ayarlarından ERP 'yi devreye sokabilirsiniz.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#8
(24/01/2019, Saat: 14:41)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ERP 'yi etkinleştirirseniz şunları yapamazsınız eğer kullanıyorsanız. Klavye ve Mouse ile PC 'yi uyku moduna alırsanız uyandırma yapamazsınız. USB 'lerden harhangi bir cihaza sistem kapalıyken güç veremezsiniz. Telefon şarjı gibi. Bunlar dışından sistem kapalıyken 1W 'a kadar güç sistemde dolaşır bunu kapatmak için BIOS Güç ayarlarından ERP 'yi devreye sokabilirsiniz.

ERP kullanmıyorum zaten normalde böyle olmuyordu en iyisi pc yi garantiye yollamak
#9
Bunun için PC 'yi garantiye yollamayın bence, açın BIOS 'u yardımcı oluruz ayar kunusunda ama yinede siz bilirisiniz.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#10
(24/01/2019, Saat: 14:45)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunun için PC 'yi garantiye yollamayın bence, açın BIOS 'u yardımcı oluruz ayar kunusunda ama yinede siz bilirisiniz.

anlamadığım şu eskiden olmayan şey şimdi oluyor
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ekranın kararıp tekrar gelmesi Serkan YURDAGÜL 3 77 08/10/2020, Saat: 22:02
Son Yorum: ugur.gozaydin

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi