Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pc Temizliği
Hocam selamlar,casper nirvana c700 pc var garantisi ağustos başında bitti.
Fan temizleyeğim ama sorum sizce termal macunlarıda yenilemelimiyim.
Gerek varmı.
Kesinlikle yenile . Termal macun bırak kurumayı,2 sene de zaten evsafını bile yitirmiştir. Kimyasal özelliğini, yani.
(27/08/2018, Saat: 16:42)armaged01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam selamlar,casper nirvana c700 pc var garantisi ağustos başında bitti.
Fan temizleyeğim ama sorum sizce termal macunlarıda yenilemelimiyim.
Gerek varmı.

genellikle termal macunları 2 yılda bir yenilemek gerektiğini düşünüyorum.Kendimde öyle yaparım....
[Resim: ub6GUp.png]
Hocalarım çok teşekkür ediyorum yorumlarınız için termal macun olarak Cooler master var yaklaşık 1 sene önce almıştık arkadaşa az bişey sürdük daha çok var ağzını kapatıp kaldırmıştık Bozulmaz demi bidaha açmadık yani
Bozulmaz hocam kullanabilirsiniz....
(27/08/2018, Saat: 19:12)armaged01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocala Macunların ortalama 3 sene gibi bi rım çok teşekkür ediyorum yorumlarınız için termal macun olarak Cooler master var yaklaşık 1 sene önce almıştık arkadaşa az bişey sürdük daha çok var ağzını kapatıp kaldırmıştık Bozulmaz demi bidaha açmadık yani
 Macunların ortalama 3 sene gibi bi ömrü oluyor. 3 sene sonra kulanılmaz mı,kullanılır ama  ısı geçirme özelliğini kaybetmeye başlıyor.
 1 sene için,hiç bi şey olmamıştır,yani.
Çok teşekkür ediyorum Hocalarım allah razı olsun repler feda olsun Smile
Biz teşekkür ederiz konuyu kapatıyorum başka sorularınız için foruma yeniden bekleriim Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  fan temizliği hslr 2 370 25/11/2017, Saat: 16:11
Son Yorum: Enes Değirmenci

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi