Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PCH F Class 1.1 Sorunu
Exclamation 
F Class 1.1 aldım ancak işlemciyi 2600x seçtim. Pc geldi hoş güzel ancak bazen oyunda veya normal tarayıcı kullanırken birden monitör, klavye ve mouse kapanıyor ancak fanlar çalışmaya devam ediyor. Yazılımsal mı yoksa donanımsal mı bilemedim. Bu sorun hakkında bilgisi olan var mı?
hocam aynı sorun bendede mevcut herkes yazılımsal diyor atikmpag.sys ve atikmdag.sys hatalarıda almaya başladım ara arada memory management alıyordum incehesap ile görüştüm ekran kartının arızalı olabileceğini söylediler ve teknik servise istediler gönderdim şuan pc de ati hd 8350 takılı sorunlar hala devam ediyor eğer elinde farklı bir ekran kartı var ise denemeni öneririm özellikle nvidia ekran kartı amd çalışmayı durdu hatasıda alıyormusun
yok hiçbir hata mesajı falan almıyorum birden donuyor ve dış donanımlar kapanıyor ancak pc çalışmaya devam ediyor sesler falan da gidiyor. evden çalıştığım için garantiye gönderemiyorum ancak ofise geçince gönderebileceğim.
(24/05/2020, Saat: 20:29)ghthre3e Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yok hiçbir hata mesajı falan almıyorum birden donuyor ve dış donanımlar kapanıyor ancak pc çalışmaya devam ediyor sesler falan da gidiyor. evden çalıştığım için garantiye gönderemiyorum ancak ofise geçince gönderebileceğim.

Ekran kartı yazılımlarınızın güncel olup olmadığını kontrol edin. Monitör için bir dönüştürücü kullanıyor musunuz?
[Resim: ub6GUp.png]
(24/05/2020, Saat: 21:25)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24/05/2020, Saat: 20:29)ghthre3e Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Driverlar güncel, çevirici kullanmıyorum sorun monitörden dolayı değil sadece görüntü değil klavye mouse da gidiyor ve sesler de gidiyor. Reset atmak zorunda kalıyorum.
yok hiçbir hata mesajı falan almıyorum birden donuyor ve dış donanımlar kapanıyor ancak pc çalışmaya devam ediyor sesler falan da gidiyor. evden çalıştığım için garantiye gönderemiyorum ancak ofise geçince gönderebileceğim.

Ekran kartı yazılımlarınızın güncel olup olmadığını kontrol edin. Monitör için bir dönüştürücü kullanıyor musunuz?
Hocam format atmayı denediniz mi? Bana açıkçası sorun yazılımsal gibi geldi
[Resim: ub6GUp.png]
(24/05/2020, Saat: 21:31)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam format atmayı denediniz mi? Bana açıkçası sorun yazılımsal gibi geldi
Format atmadım gelen sürümü kullanıyorum. Ancak başka biri de yaşıyorum demişti umarım yazılımsaldır ve windows güncel durumda.
Benimde sorunlarım senin ki gibi başlamıştı lakin sonra incehesap ekran kartını istedi gönderdim yanıtı bekliyorum denemediğim windows denemediğim driver kalmadı şuan sistemde başka ekran kartı var ve sorunlarım hala devam ediyor ben iade etmeyi düşünmeye başladım açıkcası 2 haftadır aynı çözmeye uğraşıyorum tık yok ama şunu belirteyim incehesap şuana kadar güzel ilgilendi resmi tatillerde bile yanıt geliyor servislerinden
(24/05/2020, Saat: 23:34)erselmert Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimde sorunlarım senin ki gibi başlamıştı lakin sonra incehesap ekran kartını istedi gönderdim yanıtı bekliyorum denemediğim windows denemediğim driver kalmadı şuan sistemde başka ekran kartı var ve sorunlarım hala devam ediyor ben iade etmeyi düşünmeye başladım açıkcası 2 haftadır aynı çözmeye uğraşıyorum tık yok ama şunu belirteyim incehesap şuana kadar güzel ilgilendi resmi tatillerde bile yanıt geliyor servislerinden
Az önce bir arkadaşla konuştum bana da aynı sorunlarının olduğunu söylemişti ssd değiştirmiş düzelmiş benim deneme fırsatım yok çalıştığım için senin varsa bir dener misin?
(28/05/2020, Saat: 23:09)ghthre3e Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24/05/2020, Saat: 23:34)erselmert Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimde sorunlarım senin ki gibi başlamıştı lakin sonra incehesap ekran kartını istedi gönderdim yanıtı bekliyorum denemediğim windows denemediğim driver kalmadı şuan sistemde başka ekran kartı var ve sorunlarım hala devam ediyor ben iade etmeyi düşünmeye başladım açıkcası 2 haftadır aynı çözmeye uğraşıyorum tık yok ama şunu belirteyim incehesap şuana kadar güzel ilgilendi resmi tatillerde bile yanıt geliyor servislerinden
Az önce bir arkadaşla konuştum bana da aynı sorunlarının olduğunu söylemişti ssd değiştirmiş düzelmiş benim deneme fırsatım yok çalıştığım için senin varsa bir dener misin?

ekran kartım hala garantide olduğundan gelir gelmez deneyip bilgisini vereceğim sorunları incehesap ile görüştüğümde direk kartımı geri göndermem istendi ama farklı ekran kartlarıyla da aynı sorunlarım devam ediyor hesap üstünden emailimden denediğin yöntemleri iletirmisin sürekli forumda olamıyorum pc olmadığından dolayı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  dizüstü bilgisayar ses sorunu hosrev 1 43 09/07/2020, Saat: 16:13
Son Yorum: ugur.gozaydin
  GHz Sabit sorunu Eraydmrl 15 185 07/07/2020, Saat: 23:29
  GT 630 driver sorunu Alimesih 1 46 30/06/2020, Saat: 22:06
  GİGABYTE GA-AB350M Gaming 3 Anakart USB bellek boot etme sorunu İsco5034 11 185 28/06/2020, Saat: 21:22
Son Yorum: İsco5034
Exclamation Yüksek Sistem FPS SORUNU [PUBG] Neshiro 3 116 25/06/2020, Saat: 16:39

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi