Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PCH Venom 2 - İki sistem hakkında tavsiyeler
Lightbulb 
Merhaba. PCH Venom 2 videosu ilk geldiğinde monitörlü halinde birkaç parçayı değiştirip ürün siparişi vermiştim. Video müzik dolayısı ile silindi ve ertesi gün tekrar yüklendi.Yeni videonun açıklama kısmına rx570 li model de eklenmiş. Öncelikle ilk siparişini verdiğim sistem şu şekilde :
Biraz araştırma yaptım. Rx570 modelinin gtx 1650 ye göre çoğu oyunda ciddi performans farkları var (25-35 fps arası). Az önce siparişimi iptal ettim. Tekrar sipariş vereceğim. Tüm sistem parçaları aynı yalnızca ekran kartını rx570 ile değiştirdiğimde 133 lira civarı bir açık oluşuyor. Bende üzerine az daha koyup işlemciyi Ryzen 5 2600'e yükselttim. Henüz sipariş vermedim ama. Yeni sistem şu şekilde :
Sizce hangi sistem daha performanslı ? İki sistem için öneri ve düşünceleriniz nedir ? Ona göre yeni sipariş vereceğim. İyi forumlar.
Bir sorun yok ve doğrudur RX 570 kartı genel ortalamada hala önde + freesync desteği ile neredeyse tüm monitör ile uyum sorunuzuz olmaz gsync gibi değil daha geniş bir yelpazede seçenek mevcut. Birde bence Ryzen 2600 almışken kasa + Psu ikilisini biraz daha iyi bir tercih ile değiştirin derim tabi seçenek varsa.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
(14/07/2019, Saat: 18:50)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir sorun yok ve doğrudur RX 570 kartı genel ortalamada hala önde + freesync desteği ile neredeyse tüm monitör ile uyum sorunuzuz olmaz gsync gibi değil daha geniş bir yelpazede seçenek mevcut. Birde bence Ryzen 2600 almışken kasa + Psu ikilisini biraz daha iyi bir tercih ile değiştirin derim tabi seçenek varsa.
Teşekkür ederim. Fiyata bindirme yapmak istemiyorum mümkün olduğunca hocam. 500W sisteme yeterli gelir değil mi ? Düşüncem ileride upgrade yaparsam psu yu yükseltmekti.
Sorun yok PSU yeterli ama kasa içindeki PSU biraz alt seviye parça yükseltmesi yapmışsınız ve ilerisini düşünüyorsanız daha iyi bir seçenek varsa onu seçin derim. Sanırım Cooler Master vardı seçeneklerde onun içindeki PSU çok daha iyi bir ürün. Ben sizin için diyorum ileride sorun olmasın diye yoksa bu haliyle çalışır sıkıntı yok.
(14/07/2019, Saat: 23:02)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorun yok PSU yeterli ama kasa içindeki PSU biraz alt seviye parça yükseltmesi yapmışsınız ve ilerisini düşünüyorsanız daha iyi bir seçenek varsa onu seçin derim. Sanırım Cooler Master vardı seçeneklerde onun içindeki PSU çok daha iyi bir ürün. Ben sizin için diyorum ileride sorun olmasın diye yoksa bu haliyle çalışır sıkıntı yok.
İlginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederim sağolun değerlendireceğim. Bütçeme uyarsa yükseltebilirim. İyi forumlar
Hayırlı olsun şimdiden.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bilgisayar Toplaması Sistem Önerileriniz Murat Odbş 4 67 16/08/2019, Saat: 13:51
Son Yorum: ugur.gozaydin
  10 bin TL Sistem Toplama Tavsiyesi ertugrul1209 11 169 16/08/2019, Saat: 03:31
  Sistem topluyorum arday7 11 113 04/08/2019, Saat: 17:44
  [Rx570'li Sistem(3100)] vs [Rx580'li Sistem(3300)] xxenom 1 44 04/08/2019, Saat: 09:57
  Parça Parça Sistem Toplama Oğuzhan Gündüz 3 54 04/08/2019, Saat: 09:44

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi