Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PCH Venom 3 Kasma Sorunu
(16/10/2019, Saat: 23:43)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni aldıysanız sorun olmamalı ama test yapabilirsiniz. HD Tune https://www.hdtune.com/ yazılımı ile Error Scan testi yapacaksınız eğer tarama sonunda kırmızı işaretler çıkarsa sorun var demektir diskte.

Merhaba, bunda da sorun yok kafayı yiyeceğim bu bilgisayar neden böyle yapıyor :/
Sorun sadece tek bir oyun odaklı değil dimi bu çok önemli Multiplayer ve Single Player oyunlarda test edin ve genel hepsinde bu sorun var mı bakın. Eğer varsa ki lütfen bakın bazı kullanıcılar baktım deyip bakmıyor bakıp sorun diğer oyunlarda da devam ediyorsa 3 sorun olabilir, Windows kaynaklı bir yazılım sorununuz varsa bu soruna neden olabilir ki buna en kolay çözüm Format atmaktır yada tek tek sürücüleri kaldır kur yaparak sorunlu sürücüyü bulmaya çalışacaksınız. Diğer bir sorun BIOS odaklı olabilir ki BIOS güncellemesi sorunu çözer eğer güncel BIOS kullanıyorsanız bile bir önceki sürüme yada aynı sürümü tekrar kurma işlemi uygulayabilirsiniz. Diğer bir sorun ise donanım kaynaklı bir elektriksel atlama yada arıza sorunu olabilir ki bunu siz anlayamazsınız bence ilk 2 seçeneği deneyin sonra eğer sorun çözülmez ise aldığınız yer ile iletişime geçip sorunu bildirin onlar yardımcı olur size.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Heart LAPTOP KASMA SORUNU ACİL YARDIM LÜTFEN Onur Kılıçsaymaz 2 121 19/01/2020, Saat: 23:41
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Ekran Kartı Fps Drop + %100 çalışmama sorunu Yardım matsu 4 134 03/01/2020, Saat: 23:12
  Pc açılmama sorunu Eyüp Koçak 3 483 24/10/2019, Saat: 20:40
  Ana kar ile işlemci sorunu şerefli1 1 236 27/09/2019, Saat: 19:25
  PcH Venom barhok 11 591 26/08/2019, Saat: 19:37

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi