Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PCNİN LED KUMANDASI FARKLI REKLERİ GÖSTERİYOR
Question 
Merhaba, Ben geçenlerde bir PC almıştım. Bu PC'de fanların renklerini değiştirmek için bir kumanda bulunuyor. Normalde bu kumanda sorunsuz çalışıyordu, fakat bugün kumandada maviye basarsam kırmızı gösteriyor. Aynı zamanda diğer renk kontrollerinde de öyle
Yardım edebilirmisiniz?
Fan kitinin yada kasa ile geldiyse o kasa modelinin marka+modelini verirseniz araştırırım nedir sorun genel bir problem mi ve çözümü var mı belirtirim.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
(11/06/2019, Saat: 19:54)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fan kitinin yada kasa ile geldiyse o kasa modelinin marka+modelini verirseniz araştırırım nedir sorun genel bir problem mi ve çözümü var mı belirtirim.
Kasanın markası FRISBY GAMEMAX RAPTOR  GC-9250G  KASA 650 W P
kasanın yanında geldi 
ilginiz için teşekkür ederim
Maalesef kasa kumandası yada fan ile ilgili bir genel arıza bulamadım. 2 sorun olabilir, ya kumanda arızalı yada kasadaki alıcısının kablolarında bir sıkıntı var yada o arızalı. Kasayı aldığınız yeri arayın yada götürün başka bir çözüm önerim şuan için yok.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  2 tane aynı laptopa sahibim fpsler farklı tayyip152 15 724 01/05/2018, Saat: 17:49
Son Yorum: Enes Değirmenci
  İşlemcinin Farklı İsimde Gözükmesi Sercan Kablan 1 359 31/10/2017, Saat: 15:56
Son Yorum: onur.firatt
  Aksiyon Kamera videosu PC de yavaş gösteriyor? Sezer Poyrazoğlu 3 543 15/10/2017, Saat: 18:38
Son Yorum: onur.firatt
  Farklı Bir Siyah Ekran Hatası! LéCreaux 34 3,841 26/08/2016, Saat: 23:20
Son Yorum: LéCreaux

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi