Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PES2013 VRAM 128MB Hatası [Yeniden]
Exclamation 
Merhabalar, geçen günde bu hata üzerine konu açmıştım. Tekrardan açma gereksiniminde bulundum.
Şimdi, arkadaşım bir linkten pes2013'ü indirdi bilgisayarına kurdu hiç bir hata almadan oyunu sorunsuz şekilde oynuyor.

Arkadaşımın sistem gereksinimleri ;
İşlemci : İ7 2670M

Ekran Kartı : İntel HD Grapichs 3000 + Nvidia Geforce 630M
Ram : 8 GB

Daha sonra arkadaşımın indirdiği linkten aynı şekilde bende indirdim kurdum ama hala aynı hatayı almaktayım. Bunun nedenini çözemedim ne yaptıysam olmadı. Kitserver'ide yaptım olmadı.

Benim bilgisayarımın sistem gereksinimleri
İşlemci : i5 3210M
Ekran Kartı : İntel HD Grapichs 4000 + Nvidia Geforce 740M
Ram: 8 GB

Anlamadığım nokta şu; Arkadaşımın ekran kartları benim kine göre düşük ama onun sistemi oyunu açıyor ama benim sistemim açmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşınıza https://forum.pchocasi.com.tr/konu-pes-2...hlight=pes buradaki konudan destek olduk. Eğer oyun Crack vs. ise bu forumda destek olamayacağımızıda söyledik ki sizde aynı şekilde bir linkten PES13 indirdim vs. dediğiniz için Crack uygulama olduğu bariz belli bir uygulama için bir desteğimiz yok. Sebebi ise kendi adıma ve forum adına konuşursam Crack gibi işlemlerin nasıl tepki vereceği belli değil her sistem için sorun yaratma potansiyeli farklı ve yüksek ayrıca çözüm her sistemde işe yaramayabiliyor. Diğer bir sebep ise virüs vs. şeyler yaratabilir ki oluşabilecek hasar için sorumluluk almamak. Son şey ise yasal olmadığı için kusura bakmayın. Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Minecraft mcedit programında render hatası var yardım edin lütfen ! tropak22 1 23 Bugün, Saat: 00:14
Son Yorum: ugur.gozaydin
Star Pes 2013 vram hatası semihaydogan74 4 97 18/03/2020, Saat: 04:08
  FH4_AutoUWP.exe' windows tarafından bulunamıyor HATASI FurkanPC 1 2,371 27/08/2019, Saat: 17:49
  gta 4 seculauncher hatası Ömer Güncü 1 324 09/08/2019, Saat: 14:06
  steam social club hatası lütfen yardım hyklo 1 301 03/08/2019, Saat: 18:39

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi