Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powerboost kasalar güvenli mi ?
#1
Arkadaşlar PChocası'nın 3-4 adet topladığı pc powerboost kasa içeriyor. PSU rezalet, merdiven altı üretim vs. deniyor. Böyle bir şey var mı ?
#2
PowerBoost markasının PSU 'larını bende önermem. Ancak öyle rezalet merdiven altı vs. gibi bir tabirde kullanmam. Mümkünse GamePower, Gametech, PowerBoost, Rampage, Gamebooster, TX, Frisby, Dark, Xigmatek, Hiper, Couger gibi markaları ilk tercih listenize almayın.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#3
(18/09/2020, Saat: 20:23)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
PowerBoost markasının PSU 'larını bende önermem. Ancak öyle rezalet merdiven altı vs. gibi bir tabirde kullanmam. Mümkünse GamePower, Gametech, PowerBoost, Rampage, Gamebooster, TX, Frisby, Dark, Xigmatek, Hiper, Couger gibi markaları ilk tercih listenize almayın.Hocam 80+ deniyor ama sertifikasını bulamadım internette. Üreticisi kim? Bu konuda yardımcı olur musunuz ?
#4
80+ sertifikası var yazıyorsa vardır. 80+ sertifikalarının olayı şudur sertifikayı almak için firmalar başvuruda bulunurlar ama 80+ sertifikasını veren firma her ürün için binlerce TL para istediği için firmalar bir ürüne sertifika alıp diğer ürünlerinin testlerini kendileri yapıp sertifikayı o sınıftaki tüm ürünlerine uygularlar. Yani ürünü bulamayabilirsiniz plugloadsolutions.com adresinden bakacaksınız ama listede bulamazsınız dediğim yönteme başvurdukları için firmalar.

Üreticisini vs. bu tarz çin menşei ürünlerde bulmanız çok zor.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi