Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PSU'nun sesli calısması
#1
oyun oynarken psu'um sesli calısıyor ama arkadan biraz yukarı kaldırınca sesi kesiliyor neden olabilir veya oyundan cıktıkdan sonra bir süre sonra ses kesiliyor sessiz calısmaya baslıyor bu olay normal mi psu gamepower darkside kasası içindeki psu
#2
Kasayı arkadan kaldırınca ses azalıyorsa sorununuz PSU 'nun yaydığı titreşim kaynaklıdır. Ya büyük ihtimalle Kasanın ayaklarında kauçuk yok oda titreşim yapıyor oda sese sebep oluyor. Yada PSU kasaya montaj noktasında kauçuklara sahip değil oda titreşime sebep oluyor olabilir oda ses yapar haliyle. PSU fanından olduğunu sanmıyorum sebebi fan olsaydı kasayı arkadan kaldırınca ses kesilmezdi.

Kasa ayaklarına arka kısma titreşimi emecek bir kauçuk parçası veya yumuşak kalın bir kumaş parçası kuyabilirsiniz bir kontrol edin sorun çözülecek mi.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#3
bunu engellemem mümkünmü peki
#4
Kasa ayaklarına arka kısma titreşimi emecek bir kauçuk parçası veya yumuşak kalın bir kumaş parçası kuyabilirsiniz bir kontrol edin sorun çözülecek mi.
Çözülmez ise benzerini PSU montaj kısmına da yapın kasaya temas eden noktalarına karton veya bez sıkıştırabilirsiniz.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#5
anladım peki bunu sadece oyun oynarken yapması normal mi
#6
PSU güç kullanımı attığında fan hızı artar ve titreşim artar doğal bir süreç yani durum.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#7
kasanın arka tarafına kumas parcası koydum ama olmadı simdi psuyu sokup onun arasına koyucam birde
#8
Eğer kalın titreşimi absorbe edecek bir şey ile kesemezseniz, uğultu gibi tuhaf bir fandan kaynaklı titreşim sesi ile kullanmanız gerekecek gibi duruyor.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#9
Buraya video gonderilmiyor size sesin videosunu nasil gonderebilirim
#10
Bir yere upload edip link paylaşın. Nasıl bir ses ki anlamadım. Fan sesi olması pek olası değil kasayı kaldırınca düzeliyor dediniz çünkü bir tek titreşim sesi bu şekilde düzelir.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi