PC Hocası Forum Bilgisayar Bileşenleri Bilgisayar İç Donanım Birimleri Anakart rog strix x570 f gamıng anakart ikinci el sorunu
rog strix x570 f gamıng anakart ikinci el sorunu
starbuck
rog strix x570 f gamıng anakart ikinci el sorunu
3
512
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
starbuck Yeni Üye
*
  • Konular4
  • Mesajlar13

• Rep puanı 0
slm arkadaşlar.konuyu yanlış yere açıyorsam özür dilerim.inanın sinirlerim çok bozuk

arkadaşıma borcum vardı.bana para verme kardeş ben ınternetten sıpariş işlerınden anlamam.bana rog strıx x570 f gamıng anakart lazım.sen ınternetten al uzerını eksı yada artı konuşuruz dedi.benımde işime geldı bırden 2500 lıra vereceğime taksıte bolerım dedım.amazon türkıye den asus rog strıx x570 f gamıng anakart aldım.2150 tl 6 taksıt yaptım.arkadaşın kalan 350 tl sını de verdım.

herneyse arkadaşlar.kargom bugun gelmiş ben işteyken.eve geldım kargo kutusunu açtım.

aman ''ALLAH''ım bırde ne göreyım..anakartın kutusu bır pıs bır pıs resmen toz pıslık ıcınde.pıslıkten koskoca anakartın uzerındekı yazılar okunamaz bır şekılde.

sızler daha ıyı bılırsınız ben ılk defa anakart aldığım ıcın bılemem.anakartın kutusunda jelatın yoktu.hanı cep telefonu alırız kutusu jelatınlı olur ya oyle bır jelatın yoktu.

ve daha doğrusu sıfır anakart kutuları jelatınlımıdır onuda bılmıyorum takdır sızın.

sonra kutuyu açtım aha dedım bu kutu açılmış çunku anakartın uzerındekı naylon şeffaf koruma poşetı yırtık tı..resmen alel acele poşete koyarken anakartın pcb koşelerıne taktırıp yırtmışlar.

herneyse amazon turkıyeyı arayıp ağzıma gelenı soyledım.bu mudur müşterı memnunıyetınız bu rezıllıği bana açıklarmısınız dedım

olayı anlattım.yetkılı arkadaş özur dılerız dedı ıade alalım dedı.ayrıca sız urunu deneyın eğerkı anakartta sıkıntı yoksa sadece kutusu ıle olan sıkıntınız ıcın 250 tl sızlere anakarttan ındırım yapalım dedı ve bana 30 gun sure tanıdı..zaten urun garantı kapsamında dedı..

bılen arkadaşlara sorum şudur...ben bu anakartı ıade ederım hiç sıkıntı yok fakat 6 taksıte boldüğüm için bankam bana bu parayı 6 ayda gerı ıade edecek tek sıkıntım orada.bırde ayrıyetten 2150 tl de arkadaşa odeme yapmam lazım ne yapayım şaşırdım kaldım.

gerçi anakartıda denemedım.anakartı deneyıp sağlam çıkarsa ne yapayım.gerçi 30 gun surem de  var..

ne yapayım arkadaşlar bana bı yol gosterın
Şuan Offine!
Şuan Offine!
ugur.gozaydin < Fiyasko Hayat >
*
  • Konular3
  • Mesajlar26,080

• Rep puanı 3,348
Amazon.com.tr adresinde iade politikası alıcı lehinedir genelde hiçbir sorun olmada iade edebilirsiniz ki size önerisinide yapmışlar zaten. Ayrıca anakart sorunsuz çalışıyorsa 250 TL geri ödemede çok mantıklı bir şey olur. Bence anakart çalışıyorsa sırf kutu için sorun yaratmaya gerek yok ki para iadeside alacaksınız kutu vs. için. Ayrıca müşteri hizmetlerininde dediği gibi ürün zaten garantili. Sorun çıkmaz ise üründe şuan için yani ürün sorunsuz ise bence 250 TL paranızı alıp öyle değerlendirin.

Ayrıca iade değilde değişimde talep edebilirsiniz yani ürünü gönderip aynı ürünün sorunsuz bir versiyonunu alabilirsiniz kutu vs. olarak. Buda hakkınız.

Ayrıca bir not düşmek istiyorum taksitli aldığınız ürünün parasını firma tek çekim olarak çeker yani siz bankaya borçlanırsınız. Bende benzer bir durumda monitör almıştım banada öyle taksit taksit geri ödenebilir dediler ama öyle olmuyormuş. Taksitli aldığım halde iade ettim ve alışveriş iptal olunca param yine olduğu gibi geri yattı. Bu konuda bankanız ve amazon.com.tr adresi ile detaylı görüşün derim. Çünkü ben bu olayı 6 ay filan oldun aynen yaşadım olay öyle değil yani en azından bende öyle olmadı.
İletişim : Facebook ugur.baki.g / Discord : Ugur_Gozaydin#7181

Sistem Bileşenleri : Intel Core i7 5820K + Gigabyte X99-UD3-CF + ASUS GTX 760 4GB ROG Striker Platinum + Corsair LPX 16GB(2x8GB) 2400MHz CL14 + MPG GUNGNIR 100P + PNY CS3030 250GB M.2 + WD Green 3TB HDD + WD Blue 1TB x2 HDD+ Arctic Freezer 34 eSports DUO + Cougar CGR-BXM-700 700W 80+ Bronze
Şuan Offine!
Şuan Offine!
starbuck Yeni Üye
*
  • Konular4
  • Mesajlar13

• Rep puanı 0
Hocam kartı denicem sıkıntı olmazsa yollamam o zaman. Indirimle birlikte x570 f gaming 1900 tl ye gelmiş oluyor.zaten 30 gün sürem var.bakınız olmadı yollarsin iz dedi arkadaş not alıyorum dedi.
Şuan Offine!
Şuan Offine!
ugur.gozaydin < Fiyasko Hayat >
*
  • Konular3
  • Mesajlar26,080

• Rep puanı 3,348
Siz sonucu göre söylediğim şekilde durumu değerlendirebilirsiniz. Size 1 seçenek ve toplamda 3 yol var.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.
İletişim : Facebook ugur.baki.g / Discord : Ugur_Gozaydin#7181

Sistem Bileşenleri : Intel Core i7 5820K + Gigabyte X99-UD3-CF + ASUS GTX 760 4GB ROG Striker Platinum + Corsair LPX 16GB(2x8GB) 2400MHz CL14 + MPG GUNGNIR 100P + PNY CS3030 250GB M.2 + WD Green 3TB HDD + WD Blue 1TB x2 HDD+ Arctic Freezer 34 eSports DUO + Cougar CGR-BXM-700 700W 80+ Bronze

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Anakart Bios Güncelleme exauses 2 43 27/01/2022, Saat: 11:04
Son Yorum: Butfudman
  AMD 5800X için Anakart Tavsiyesi (Ocak 2022) HoodeD_Sy 15 356 26/01/2022, Saat: 21:02
Son Yorum: BatuhanKLC
  b550 anakart pci 3.0 m2 ssd uyumu mhndsfatih 1 55 24/01/2022, Saat: 10:26
Son Yorum: ugur.gozaydin
  mpg x570 / ml240l v2 sıvı soğutma NanoTech 4 84 14/01/2022, Saat: 20:20
  Anakart Arızası Yardım Talebi mdogan 1 208 07/12/2021, Saat: 18:36

Hızlı Menü: