Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RTX 2070 SUPER Tavsiye!
Arkadaşlar merhaba ben rtx 2070 super versıyonunu alıcam. Asus rog strıx ve msı gamıng x trıo modellerı arasındayım. Sız olsaniz hangısını önerırdınız bütçeden yana sikintim yok.
ASUS ROG ve MSI Trio modelleri gayet iyidir ama bunlar en tepe seviyede olan kartlardır. Fiyatları 5K 'nın üzerinde ki ekim ayında RTX 3070 kartı çıkacak bu fiyatlara veya az üzerine kesinlikle önermem yani bu kartlara bu paraları vermenizi.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
yok ben 3 5 aylık kullanılmış ekran kartı alıcam MSi gaming x trio ve Asus rog strix rtx 2070 super arasındayım lütfen bana yardımcı olun
İkisininde arasında FPS farkı olacak kadar açık ara kartlar değil ikisinden birini seçip alabilirsiniz.Sorun teşkil etmiyor neredeyse aynı.
Marka model olarak birebir denk ürünler sorun yok. Burada tasarıma ve RGB kontrolü için başka bileşenleriniz varsa örneğin anakartınız MSI markası ve RGB bağlı fan veya RAM 'ler var tek yazılımdan kontrol için MSI markası seçin kartı. Asus içinde geçerli bu durum. Sıcaklık ve performans farkı yok 2 kartta kaliteli ve iyi modeller.
Sadece Monitörüm ve Anakartım MSi marka Bu arada servis konusunda hangi Kartı almalıyım Teknik servis açısından ASus Mu daha iyi yoksa Msi'mı??
2 markada servis konusunda benzer firmalardır. Buda bir seçim sebebi değil.

MSI markası  sizin için daha mantıklı olacaktır. Anakartınız MSI markası ileride MSI Mystic Light destekli RGB bir ürün vs. alırsanız ekran kartı dahil tek yazılımdan sorunsuz kontrol içinde avantajınıza olur. MSI ürünü seçin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İkinci El Ekran Kartı Yardım ve Tavsiye LordOfTheZalim 7 73 08/10/2020, Saat: 10:43
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Gtx 1660 Super Tunahan Özdemir 2 71 06/10/2020, Saat: 20:07
  Asus rog strix rtx 2070 CPU Tweak II ZaGor26 4 105 01/10/2020, Saat: 10:18
  RTX 2070 Önerisi Özlem Bağçecik 7 103 25/09/2020, Saat: 20:08
  colorful gtx 1650 super VS galax gtx 1650 super yasinkorkmaz 1 222 28/06/2020, Saat: 20:57

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi