Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samguns a70 - mi 8
İyi günler daha önce bu forumda xiaomi red mi k20 telefonu hakkında soru sormuştum fakat fiyatının biraz pahalı olmasından dolayı almayı vazgeçtim.

Şuan samsung a70 modelini almayı planlıyorum fakat telefonun plastik olması biraz düşündürüyor. Çünkü eski telefonum sony xperia z2'de düşürme vs. olmadığı halde sırf günlük kullanım yüzünden zamanla soyulmuştu aynı durum bu telefonda da olur mu?

A70'in ekranı ile bataryası çok hoşuma gitti fakat xiaomi mi8'e de baya bir ilgim var. Fiyatı da yavaş yavaş düşmeye başladı mi 8 ile a70 arasında kararsızım. Sizce hangisini almak daha mantıklı olur. Aşırı oyun oynayan birisi değilim telefonda oynadığım oyun sadece clash of clans.
Bütçeniz nedir? Biraz daha çıkabilirseniz Xiaomi Mi 9T 64 GB - 3.799,90 TL almanızı öneririm.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
3500'e kadar bütçem vardı mi 9t beklediğim fiyattan biraz pahalı çıktı zamanla fiyat düşer mi acaba?
(19/06/2019, Saat: 20:21)Sreveng Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3500'e kadar bütçem vardı mi 9t beklediğim fiyattan biraz pahalı çıktı zamanla fiyat düşer mi acaba?

Xiaomi Mi 8 64 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) - 3.497,00 TL - Eğer beklemek istemezseniz Mi 8 alabilirsiniz. Eksik ve yetersiz diyebileceğimiz şeyler şunlar;

TasarımBüyükçe bir çentik ekran ve buna bağlı olarak ekran gövde oranı , ekrandan parmak izi okuma , Bataryası 600 mAh daha az 3400 mAh vs. gibi bir kaç yönden eksik ancak içinde ki işlemci Qualcomm Snapdragon 845 ki geçen senenin en güçlü işlemcisi bu.

Ben olsam Mi 9T fiyatı biraz düşünce onu alırdım. İşlemcisi Qualcomm Snapdragon 730 Orta/Üst seviye bir işlemci ki en yeni en güçlü platformlardan birisi şuan. Ekrandan parmak izi okuma , pop-up kamera ve bunun sayesinde tam ekran deneyimi , 4000 mAh batarya ve kamera özellikleri daha gelişmiş. Ben olsam kesinlikle fiyatı 3.500 TL ye yaklaşınca hemen değerlendirirdim.

1 ay kadar beklerseniz çıkmadı daha şuan ön siparişte ve çıktığında düşecektir. Bu fiyata alınabilecek en iyi cihaz.
Mi8 A70'e göre daha üst seviye bir cihaz hocam. Kamera ve donanım konusunda aralarında farklılıklar mevcut
[Resim: ub6GUp.png]
(20/06/2019, Saat: 03:24)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19/06/2019, Saat: 20:21)Sreveng Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3500'e kadar bütçem vardı mi 9t beklediğim fiyattan biraz pahalı çıktı zamanla fiyat düşer mi acaba?

Xiaomi Mi 8 64 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) - 3.497,00 TL - Eğer beklemek istemezseniz Mi 8 alabilirsiniz. Eksik ve yetersiz diyebileceğimiz şeyler şunlar;

TasarımBüyükçe bir çentik ekran ve buna bağlı olarak ekran gövde oranı , ekrandan parmak izi okuma , Bataryası 600 mAh daha az 3400 mAh vs. gibi bir kaç yönden eksik ancak içinde ki işlemci Qualcomm Snapdragon 845 ki geçen senenin en güçlü işlemcisi bu.

Ben olsam Mi 9T fiyatı biraz düşünce onu alırdım. İşlemcisi Qualcomm Snapdragon 730 Orta/Üst seviye bir işlemci ki en yeni en güçlü platformlardan birisi şuan. Ekrandan parmak izi okuma , pop-up kamera ve bunun sayesinde tam ekran deneyimi , 4000 mAh batarya ve kamera özellikleri daha gelişmiş. Ben olsam kesinlikle fiyatı 3.500 TL ye yaklaşınca hemen değerlendirirdim.

1 ay kadar beklerseniz çıkmadı daha şuan ön siparişte ve çıktığında düşecektir. Bu fiyata alınabilecek en iyi cihaz.

A70'i gerçekten sevdim fakat malzeme kalitesi baya bir soru işareti oluşturuyor. Yan çerçevelerinin plastik olması zamanla aşınmaya uğrar mı en büyük sıkıntım o eski telefonumda böyle olmuştu çok iğrenç bir görüntü meydana getiriyor? Şuan mi 9t'nin fiyatının düşmesini bekliyorum beklemeye değer mi acaba.

(20/06/2019, Saat: 11:53)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mi8 A70'e göre daha üst seviye bir cihaz hocam. Kamera ve donanım konusunda aralarında farklılıklar mevcut

A70'i gerçekten sevdim fakat malzeme kalitesi baya bir soru işareti oluşturuyor. Yan çerçevelerinin plastik olması zamanla aşınmaya uğrar mı en büyük sıkıntım o eski telefonumda böyle olmuştu çok iğrenç bir görüntü meydana getiriyor? Şuan mi 9t'nin fiyatının düşmesini bekliyorum beklemeye değer mi acaba.
(24/06/2019, Saat: 12:43)Sreveng Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20/06/2019, Saat: 03:24)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Xiaomi Mi 8 64 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) - 3.497,00 TL - Eğer beklemek istemezseniz Mi 8 alabilirsiniz. Eksik ve yetersiz diyebileceğimiz şeyler şunlar;

(20/06/2019, Saat: 11:53)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mi8 A70'e göre daha üst seviye bir cihaz hocam. Kamera ve donanım konusunda aralarında farklılıklar mevcut

Mi 9T bence beklemeye değer 3.5K civarına düşünce tercih edin derim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi