Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ShadowPlay Videolu Anlatım
driver da mı sorun oluştu acaba. ss atarmısın shadowun resmini.

Bir de gtx 970 masaüstü değil mi M sürümü değil?laptoplarda bazı yerlerde desteklemediği belirtilmişti. Her ne kadar sitesinde desteklediği belirtilse de kullanıcılar bu şekilde yazmışlar. Her durumda experience sürümünü güncel şekilde yüklemelisin.
(Lütfen Soru-İstek-Öneri taleplerinizi forumdan sorunuz.)
(30/08/2016, Saat: 19:28)Rurouni Adlı Kullanıcıdan Alıntı: driver da mı sorun oluştu acaba. ss atarmısın shadowun resmini.

Bir de gtx 970 masaüstü değil mi M sürümü değil?laptoplarda bazı yerlerde desteklemediği belirtilmişti. Her ne kadar sitesinde desteklediği belirtilse de kullanıcılar bu şekilde yazmışlar. Her durumda experience sürümünü güncel şekilde yüklemelisin.

http://i.hizliresim.com/9Go448.jpg
eğer tüm driverlar güncel ise windows kişiselleştirden aero peak özelliğini aktif et bu da etkili oluyormuş. Onun dışında malesef ki başka çözüm öneremiyorum. Ben hiç sorun yaşamadım.
(30/08/2016, Saat: 19:48)Rurouni Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eğer tüm driverlar güncel ise windows kişiselleştirden aero peak özelliğini aktif et bu da etkili oluyormuş. Onun dışında malesef ki başka çözüm öneremiyorum. Ben hiç sorun yaşamadım.
halloldu çok teşekkürler <3
nasıl halloldu onu da belirtirsen sonraki kişiler de faydalansın Big Grin
(30/08/2016, Saat: 20:15)Rurouni Adlı Kullanıcıdan Alıntı: nasıl halloldu onu da belirtirsen sonraki kişiler de faydalansın Big Grin

kişiselleştirme olayını yaptım
aero peak okey Big Grin
Güncelleme geldi güncellenmiş şekliyle tekrar yeni video çekeceğim yakın zamanda

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi