Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sistem hakkında öneriler
Merhabalar, şöyle bir sistem topladım elimde ssd ve hdd var monitor de var ileride ram takviyesi düşnüyorum, öneri ve düşüncelerinizi paylaşırsanız memnun olurum. Daha önceden de bir konu açmıştım ama maalesef elimdeki paranın bir kısmını mecburen başka ihtiyaçlarıma aktardım tekrardan o kadar para biriktiremem elimdeki parayla alabildiğim parçaları alıp diğerlerini sonradan alacağım, şimdiden çok teşekkürler.
Sistem çıktı
Sistem gayet iyi ama 8 GB RAM size çoğu oyunda FPS drop yaşatır 16 GB alın. Eğer bütçe sıkıntılıysa Ryzen 5 2600 modelini alın 2600X 'e zorlamanıza gerek yok benzer FPS değerlerini verir iki işlemcide. Bu sayede 8 GB RAM daha eklersiniz ve kalan parayı depolamaya aktarabilirsiniz.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
Teşekkürler Hocam bütçem sınırlı elimdeki para gitmeden de almak istiyorum hdd ve SSD mevcut elimde ilk başlarda CS pubg vs oyunlar da takılırım o yüzden işlemciyi bir tık daha iyi aldım ram sonradan eklenebiliyor diye ama fark yoksa aralarında ram alıp devam ederim.
CSGO vs. için dediğim gibi 2600X ile 2600 arasında frekans farkı var 200mhz kadar ama o size çok büyük avantaj sağlamaz onu 2600 modele düşürüp RAM eklemesi size daha büyük avantaj sağlar. CSGO için önemli değil RAM o kadar ama PUBG oyunu RAM 'e yüklenir o yüzden dediğim gibi RAM takviyese daha iyi olur ama yinede siz bilirsiniz sonradan eklenebiliyor sonuçta dediğiniz gibi RAM sorunu olursa bir oyunda grafikleri düşürerek RAM ihtiyacını azaltıp sorunsuz yine oynayabilirsiniz.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Up SISTEM TOPLAMA TAVSIYELERINIZI BEKLIYORUM. !!!! yakupbolat19 1 21 34 dakika önce
Son Yorum: Enes Değirmenci
  sistem nasıl sizce? kazakhs 1 34 02/12/2019, Saat: 14:25
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Masaüstü Ryzen7 2700x İşlemci RX590 Ekran Kartlı Sistem SafakB 19 229 02/12/2019, Saat: 08:44
  Ryzen 5 3600X ve RX 5700 XT sistem toplama elves27 3 72 01/12/2019, Saat: 15:00
  İndirimleri kaçırmadan video-müzik düzenleme için sistem toplamak istiyorum Umutcan Akova 7 116 26/11/2019, Saat: 15:22
Son Yorum: Enes Değirmenci

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi