Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sistem tavsiyesi
Selamlar amdnin yeni islemcilerini bekledikden sonra, simdi sistem toplamaya sira geldi.isikli felan olmasi gerekmiyor benim icin onemli olani ( performansi, saglamligi ve uzun yillar rahat rahat oyunlari ) sorunsuz bir sekilde oynayabilecegim oyuncu bilgisayari toplamayi dusunuyorum. Ne kadarlik butce yeterli olur? Monitor dahil.
6K veya biraz altına güncel ve geleceğe dönük tüm oyunları açacak ve sorunsuz oynatacak monitör dahil sistem toplanamaz güzel hazır sistemler denk gelirse başka tabi. Yeni Ryzen işlemcilerde Temmuz ayında gelecek ve malum önümüzde seçimde var dolar kuru ne olur bilinmez 5K yada kura bağlı 6K arası minimum diyebiliriz.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
Evet hocam dogru diyorsun. Ama bana r7 2700x ile test edilmis saglam oyuncuya yonelik uzun yillar yuksek ayarda oynayacagim pc tavsiye edermisin.isikli olmasinin onemi yok takindim degil.Monitor dahil 9k-11k arasi bir butce, bu soylediklerimi karsilar mi? yeterli mi? israf mi? Tesekkurler.
(27/06/2019, Saat: 14:29)Ali Veli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet hocam dogru diyorsun. Ama bana r7 2700x ile test edilmis saglam  oyuncuya yonelik uzun yillar yuksek ayarda oynayacagim pc tavsiye edermisin.isikli olmasinin onemi yok takindim degil.Monitor dahil 9k-11k arasi bir butce, bu soylediklerimi karsilar mi? yeterli mi? israf mi? Tesekkurler.

9-11K bütçeden 2-2.5K 'sı monitöre gitse 8.5-9K kasa için kalır ki bu paralara çıkmışken şuan ki Ryzen işlemcilerden sistem önermem ki yeni Ryzen 3000 serisinin satışa çıkmasına şurada 1-2 hafta kalmışken INTEL bir istemde önermem. Bekleyin ki yenilikçi daha güncel ve F/P bir sistem önerelim size.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sistem Axios 5 61 17/07/2019, Saat: 00:06
Son Yorum: ugur.gozaydin
Lightbulb PCH Venom 2 - İki sistem hakkında tavsiyeler furkanog 5 103 15/07/2019, Saat: 14:13
  Sistem Toplama Enes Yavuz 9 110 10/07/2019, Saat: 12:18
Star Sistem Topluyorum Fikirlerinize İhtiyacım Var DogukanCetin 7 76 07/07/2019, Saat: 22:02
  20.000 TL Video Kurgu için Sistem Toplama celalcinar 3 61 06/07/2019, Saat: 01:23

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi