Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sistem tavsiyesi
Ekran kartı, işlemci gibi konularda az çok bilgim olsa da diğer parçalar konusunda hiç fikir sahibi değilim ve yanlış bir iş yapmak istemiyorum. Oyun için güzel bir fiyat performans bilgisayarı toplamak istiyorum. 12-13 bin kadar bütçem var monitör, klavye, mouse vs. harici. Şimdiden teşekkürler.
Önümüzdeki ayın ilk haftasını bekleyin ki RTX 3070 kartı satışa çıksın ona göre fiyatları belli olduğundan size yardımcı olabiliriz.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
Biraz daha beklerseniz 3070'li bir sistem dizebilirsiniz.
Beklemenizi öneririm.
(19/10/2020, Saat: 14:54)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önümüzdeki ayın ilk haftasını bekleyin ki RTX 3070 kartı satışa çıksın ona göre fiyatları belli olduğundan size yardımcı olabiliriz.

https://www.hepsiburada.com/msi-aegis-3-...epsiburada
Bu tarz hazır toplanmış bir sistemin f/p açısından eksiklikleri nelerdir alırsam çok mu pişman olurum?
Kesinlikle önermem pişman olursunuz. Size önerimi dediğim gibi önümüzdeki ayı beklerseniz yapacağım.
Merhabalar 27sinde bilgisayarı toplayacağım. Önerinizi alabilir miyim?
https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/BYLT6JR7
Gece oturup şu şekil bir sistem topladım. Bütün fikirlerinize açığım, dediğim gibi bu konuda pek bilgi sahibi olduğum söylenemez. Şimdiden teşekkür ederim.
Bana monitör net bütçenizi söylerseniz daha çok yardımım olur. Hazırladığınız sistem pek iyi değil. Birde bileşenleri ayrı ayrımı yoksa hazır mı almak istersiniz onunda net cevabını verirseniz iyi olur.
Monitöre 2-3k ayırdım ama çok daha iyi performanslı bir monitör öneriniz varsa göz önünde bulundururum tabii ki. Benim için ikisi de uygun, sadece f/p olarak alınabilecek en iyi bilgisayarı almak istiyorum.
F/P bilgisyar diyorsunuz 22K bütçeye sistem toplamışsınız ben bunu pek anlamadım. Bana monitör dahil sistemin tamamı için net bütçe verin lütfen.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sistem toplama yöntemi frtbrnlc 1 24 34 dakika önce
Son Yorum: ugur.gozaydin
  9k ya sistem Melike 42 501 1 saat önce
  5000 TL Sistem Toplama Ryzen3 3 47 8 saat önce
Son Yorum: Enes Yavuz
  5500tlye sistem önerisi emree35 1 45 Dün, Saat: 23:10
  Sistem tavsiye Aliclk 18 157 Dün, Saat: 20:07