Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sistem toplama
Selamün aleyküm , 2500 TL civarı bir PC toplamak istiyorum da öyle uçuk bir şey de değil mesela CS go , valorant gibi FPS oyunlarını rahatlıkla high grafikte oynamak istiyorum , sonradan da tabi zamanla arttırabilirim sistemi , yardımcı olur musunuz ?
Dolar kuruna bağlı olarak söylediğiniz şey pek mümkün değil gibi biraz daha yükseltme olasılığınız var mı bütçeyi ?
3000 TL'ye kadar çekebilirim yani ?
https://www.teknobiyotik.com/kampanyali-...ayari.html

Size en uygun bilgisayarlardan bir tanesini attım bileşen olarak kaliteli olacak fakat bütçenizin 300TL üzerinde malesef.

PSU kaliteli bir PSU değil bu sistemde o yüzden Aerocool 400W olarak değiştirip ürünü MONTAJ İSTİYORUM seçeneğini seçerek satın alın.Pişman olmayacağınız kaliteli bir FPS deneyimi yaşatacak bir PC.
Çok teşekkür ederim, çok sağol abi , bunu almayı düşünüyorum cidden , yine de başka alternatifler bulursan burdayım ☺️
Enes 'in önerdiği sistem gayet iyi o fiyata PSU değişimi ile 3500 TL ye o sistemi alabilirsiniz.

Eğer ileriye dönük yükseltme vs. yapacağım şuan için oyun oynatsın yeter derseniz Union 2200 [Bafır] bu sistemi Corsair Carbide Spec-05 CC-9011151-EU 550W kasası ile 3.375 TL ye alabilirsiniz. Ryzen 3 4350G APU işlemcisi ile LOW ayarlarda tek başına ideal bir oyun deneyimi elde edersiniz. Bu işlemci Ryzen 3 3100 ile denk bir işlemci performansı sunar size ve ileride iyi bir ekran kartına yükseltmesi yapabilirsiniz. 1200 AF Enes 'in önerdiği işlemcili sisteme en fazla 1650 Super ekran kartına kadar kullanılabilir. İlerisi o işlemci için sorun yaratır.

Eğer ekran kartı olmadan Ryzen 3 4350G işlemcisi ile nasıl bir oyun deneyimi elde ederim diye sorarsanız AMD Ryzen 3 4350G Game Benchmarks ! bu video işinize yarar. NOT: Videodaki sistem 2 adet bellek ile test ediliyor 8GBx2=16GB bir bellek ile. Ryzen APU işlemcilerinde bellek sayısı 1 iken ortalama 10 FPS bir kaybınız olur o yüzden videodaki FPS değerlerinden -10 kadar düşüp bir ortalama alın.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
Rica ederiz hayırlı olsun.
Şimdi ben Enes Yavuz abinin dediği PC yi alsam valorant cs go gibi oyunları high grafikte rahat bir şekilde FPS alacağım şekilde oynayabilir miyim ?
Netten RX560 kartı için oyun FPS testlerine bakabilirsiniz.
Facebook bağlantısıugur.baki.g

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Up Niyet Ettim Sistem Toplamaya Sefa Ünver 2 18 43 dakika önce
Son Yorum: Sefa Ünver
  Xeon x3440 + Rx 470 sistem update tavsiyesi xlinus 2 21 53 dakika önce
Son Yorum: ugur.gozaydin
  sistem topladım bir sorunum var sistem ile ilgili Michael myers 3 28 5 saat önce
  Sistem tavsiyesi frtbrnlc 20 265 Bugün, Saat: 02:04
  6.500 TL YE HAZIR SİSTEM Rıfat Eker 2 39 Dün, Saat: 23:47
Son Yorum: Rıfat Eker

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi