Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sistem toplama
https://www.itopya.com/msi-rx580-armor-o...ran-karti/

https://www.itopya.com/sapphire-nitro-oc...ran-karti/

Merhaba , bu iki ekran kartından hangisini önerirsiniz acaba ?
Ürünler aynı klasman ürünleri hangisini alırsanız alın değişmeyecektir.Arada bulunan tek fark soğutma.Ben MSI ürününü almanızı tercih ederdim.
Peki ekran kartları hakkınızda bir bilginiz var mı , performansları iyi mi ?

Bir de AMD ryzen 5 1600 veya AMD ryzen 3 3100 ile kullansam bu ekran kartlarından birini sorun olur mu darboğaz yapar mı ?
Ben size bir sistem önermiştim Smile Eğer o sistemi yükseltmek istiyorsanız bu ekran kartları yerine 1650 Super yada 1660 gibi kartlar bakmanızı önerirm daha kalitelidir.
R3 3100 işlemci Daha güçlü ve kalitelidir kesinlikle ilk tercihiniz olsun.
Arkadaşım için bakıyorum bu sefer ? 1650 Super ekran kartı rx580 8gb ekran kartına göre daha mı iyi ?
Daha iyi bir kart ben size 1650 super tavsiye ederim mutlaka onu inceleyin.
1650 super GTX 4GB ile rx580 8gb arasında çok kaldım Enes abi ya  , vram farkı da var diyolar yeni çıkan oyunları rx580 8gb ile daha rahat daha iyi oynarsınız diyo bazıları yine de arada kaldım sana sormak istedim yani
Vram 2160p oyanmıyorsunuz önwmli değil
1050 ti ile 1060 3gb gibi düşünün
Rx hsm v tükerimi fazla hemde ddr5 artık yeni nesil ve sorunsuz bir kart
1650s yada 1660 alınmalı
VRAM yani ekran kartı belleği size FPS odaklı bir kazanç sağlamaz. 1080p bir oyunda 4GB VRAM ile oyun oynarsınız sıkıntı yok ki bende 4GB VRAM bir kart kullanıyorum. Tüm ayarları açsanız dahi FPS odaklı sıkıntı yaşamazsınız. Önemli GPU yani ekran kartı işlemcisidir. 2 kart arasında 1650 Super daha mantıklı bir seçenek olacaktır. Hem yazılım vs. gibi sorunlar çıkma potansiyeli az hem performans olarak bir tık daha iyi bir GPU alırsınız. Takılacak bir şey yok burada.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
Teşekürler ederim valla abilerim 1650 Super almayı düşünüyorum işlemci olarak da ryzen 3 3100 kullanmayı düşünüyorum ?☺️

1650 süper var bir de süper ventus var çok bir şey farkeder mi yoksa 1650 süper mi sadece önerirsiniz ?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sistem tavsiyesi frtbrnlc 20 263 4 saat önce
Son Yorum: ugur.gozaydin
  6.500 TL YE HAZIR SİSTEM Rıfat Eker 2 35 6 saat önce
Son Yorum: Rıfat Eker
  Sizce hangi sistem parçaları daha iyidir? Yiğit Kahramaner 1 21 6 saat önce
  Xeon x3440 + Rx 470 sistem update tavsiyesi xlinus 0 18 6 saat önce
Son Yorum: xlinus
  SİSTEM TOPLAMA/YENİLEME halilengindere 9 48 7 saat önce