Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sony WH-1000XM3 Alınır mı?
Biraz daha çıksam daha iyi bir ürün alabilirmiyim
Alabileceğiniz en iyi oyuncu kulaklıklarını önerdim biraz daha çıkmanıza gerek yok ki zaten en yakın model en az 2K fiyatına yakın ki değmez verdiğiniz farka.

Eğer kablolu alacaksanız ASUS ROG Delta alın yada diğer önerdiklerimden birisini tercih edin. Yada illede biraz çıkacaksanız Razer Taimat 7.1 V2 veya SteelSeries Arctis Pro Hi-Res RGB bu ürünü alın. Yada daha uygun bir model isterseniz HyperX Cloud Revolver S bu ürünü alın.

Eğer kablolu ürünler arasından tercih yapacak olsam ve fiyatı 1K civarında olması gerekse ASUS ROG Delta alırdım. Eğer biraz daha çıkabilirsem yukarıda önerdiğim Razer Tiamat 7.1 V2 yada SteelSeries Arctis Pro Hi-Res RGB ürününü alırdım. Eğer biraz daha aşağı inecek olsam Cooler Master MH752 ürününü alırdım.

Ama eğer kablosuz alacaksanız ve oyuncu kulaklığı olacaksa Corsair Virtuoso veya Corsair VOID PRO RGB yada HyperX Cloud Mix bu ürünü alın. Ben HyperX alırdım ama kablosuz kulaklık kullanmam ben eğer alacak olsam HyperX alırdım. Biraz daha çıkabilirseniz
Facebook bağlantısıugur.baki.g
Asus rog delta (1199TL)

Steel series arctıs pro Hi-Res RGB (1499TL)

Razer taimat 7. 1 V2 (1419TL)

HyperX Cloud MIX Kablolu Bluetooth Gaming Kulaklık(1244TL)

BU dört kulaklıktan sırasıyla en iyisi hangisi mikrofon konusunda da yayın yapabileceğim hangisi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sony xperia e5 ısınma sorunu Hayalet Savaşçı 1 1,441 21/03/2017, Saat: 20:58
Son Yorum: UzmanPC
Exclamation Acil Yardım(SONY XPERİA M5 KAMERA SORUNU) Oğuzhan 3 4,148 27/04/2016, Saat: 23:39
Son Yorum: expert

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi