Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teamspeak Sponsorumuz Ayyıldız Sunucum
#1
Merhabalar bugün Teamspeak sponsorumuz olan Ayyıldız Sunucum'dan bahsedeceğim.İlk önce Teamspeak nedir?Ne işe yarar ?Onların cevaplarını vereyim...


[Resim: 76Jr7N.jpg]


Teamspeak, internet  üzerinden kaliteli ses iletişimi gerçekleştirmenizi sağlayan programdır. Programın aslı üretim sebebi konferans görüşmelerini internet ortamı üzerinden kaliteli bir şekilde gerçekleştirilebilmek olsa da, günümüzde  online oyun oyuncuların en çok tercih ettiği program haline gelmiştir. Ücretsiz olarak indirebildiğiniz Teamspeak sayesinde takımınızla her zaman iletişimde kalabilirsiniz. Her ne kadar kullanımı ücretsiz olsa da, sunucu gerektirdiğinden aylık veya yıllık periyotlarla, takım sayınıza göre uygun fiyatlara sunucular alabilirsiniz.


Teamspeak'in ne olduğunu öğrendiğimize göre biraz da Ayyıldız Sunucum'dan bahsedelim.Ayyıldız Sunucum Hosting, VDS Sunucular , Teamspeak3 , Sunucu Barındırma , Sunucu Kiralama ve Fiziksel Firewall hizmeti vermekle birlikte son nesil donanımlar ile maksimum kalite ve minimum fiyat garantisini size vermekte.


Peki biz hangi paketi kullanıyoruz?64 slot barındıran müzik botu eklemenize olanak sağlayan,4.90 Tl bir fiyata sahip olabiliyorsunuz.Aklınızda kalan sorulara aşağıda bulunan Ayyıldız Sunucum'a giderek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

                                                            www.ayyildizsunucum.com


[Resim: PldZa6.png]
[Resim: ub6GUp.png]
#2
Uygun fiyatlarımız her zaman bekleriz..
www.ayyildizsunucum.com
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi