Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefon tavsiyesi
Önceliğim kamera ve pil süresi oyunları bilgisayardan oynuyorum zaten (UZUN KULLANIŞLI OLACAK KASMA YAPMAYACAK ÇÜNKÜ 3 4 SENE KULLANACAĞIM)

Xiaomi
mi 8 lite
redmi note 7
redmi note 6
Mi 8 SE

Honor
honor 8x

Huawei
p smart

Samsung
m20
s6 edge plus
Net bütçeniz nedir?
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
bir dakika bütün telefonları teker teker karşılaştırıp seçenekleri indirim son halini güncelliyorum 1700 üstü olmaz
Bence bütçenizi 2000 TL 'ye çıkarın ve Xiaomi Redmi Note 7 64 GB ROM + 6 GB RAM (Xiaomi Türkiye Garantili) - 1.999,00 TL alın. Kamera + işlemci ve batarya olarak çok iyi bir cihaz.

Eğer 1700 TL 'yi geçemiyorsanız General Mobile GM 9 Pro - 1.699 TL alın derim. Fiyatına göre Kamera + İşlemci + Batarya konusunda çok iyi ve güncelleme konusunda ise Android Pie güncellemesi aldı yani şuan ki en son sürüm.
Guncelleme yaptim bu arada mi 8 se de listeme girdi listemdeki honor, diğer xioami ler ve huaweiden iyi
(24/04/2019, Saat: 01:06)prokaan78 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Guncelleme yaptim bu arada mi 8 se de listeme girdi listemdeki honor, diğer xioami ler ve huaweiden iyi

Anladığım kadarı ile Türkiye garantili olun diye bir düşünceniz yok. Eğer ithalatçı garantili cihazlarda bakıyorsanız çok iyi cihazlar var.
Aynen ithalatcilarada bakiyorum

1700 max fiyatım
Öncelikle Mi 8 SE 'yi 2.000 TL 'den aşağı bulamazsınız onu listenizden çıkartın. Bakındım biraz güvenilir satıcılardan bulamadım. Siz bulduysanız onu kaçırmayın.

Bunun dışında Mi 8 Lite aklınızda bulunsun 1600 TL civarında İthalatçı Garantili bulunuyor ve güzel cihaz.

Ayrıca General Mobile GM 9 Pro - 1.699 TL Hem Türkiye garantili hemde fiyatına göre Kamera + İşlemci konusunda Mi 8 Lite modelinden daha iyi ve Batarya konusunda çok daha iyi ve AMOLED ekranı ile Renk doğruluğu ve canlılığı konusunda iyi deneyimler sunuyor. Ayrıca güncelleme konusunda sorun yaşatmayan bir model. Başka cihazlara bakmayın bu 3 cihazdan birisini tercih edin derim.
Buldum mi 8 le yi satis temsilcisi var veysel abi o garantisiz satiyor garantisiz tehlikelo biliyorum ama garantili oluncasa adam gibi birsey karsilamiyolar yine 300 400 ödüyoruz birde garantiye mi gonderiyorumki telefonu

Facebook grubu var xiaomi turkiye ✔️ diye

General mobile istemiyorum ya cok hatasi cikiyo kronik telefonda olan hatalardan
Cihazınızı bulduğunuza göre başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  TELEFON ÖNERİSİ henrythery25 1 43 21/06/2019, Saat: 14:32
Son Yorum: ugur.gozaydin
  TELEFON ÖNERİSİ Sreveng 8 158 07/05/2019, Saat: 21:16
Son Yorum: Enes Değirmenci
  Telefon Önerisi Fethi Aydın 5 117 30/04/2019, Saat: 22:31
  Telefon onerisi prokaan78 7 153 27/04/2019, Saat: 23:13
  Telefon Tavsiyesi warpeace66 5 129 06/04/2019, Saat: 19:12