Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Topladığım Sistem Hakkında Yardım
https://hizliresim.com/Zoddr2 resim eklemeyi beceremedim kusura bakmayın
Arkadaşlar merhaba geleceğe yönelik bir sistem oluşturmayı amaçlamadım o yüzden anakart vs. bu modelleri tercih ettim.Bu şekilde sipariş vermiş bulundum fakat aklımda bazı sorular var.

Ram ile anakart uyum listesinde gözükmüyorlar. Bir sorun oluşturur mu?
Anakartın bios sürümü r5 3600 ile uyumlu olmak adına güncel(f40) olarak gelir mi?
Gerçekten çok kafamı yordu bu sorular internetten sipariş verdiğim için uğraşmak istemiyorum gerçekten iptaldi iadeydi falan.
Yardımcı olursanız çok sevinirim
Sistem genel olarak başarılı. Anakart ile ram uyar hocam sıkıntı yok. Her modeli uyumluluk listesine ekleyemiyorlar. Kasa olarak da önü tamamiyle mesh olan bir ürün seçmeniz sizin için çok daha iiy olacaktır.
[Resim: ub6GUp.png]
(29/05/2020, Saat: 21:29)quattroporte Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://hizliresim.com/Zoddr2 resim eklemeyi beceremedim kusura bakmayın
Arkadaşlar merhaba geleceğe yönelik bir sistem oluşturmayı amaçlamadım o yüzden anakart vs. bu modelleri tercih ettim.Bu şekilde sipariş vermiş bulundum fakat aklımda bazı sorular var.

Ram ile anakart uyum listesinde gözükmüyorlar. Bir sorun oluşturur mu?
Anakartın bios sürümü r5 3600 ile uyumlu olmak adına güncel(f40) olarak gelir mi?
Gerçekten çok kafamı yordu bu sorular internetten sipariş verdiğim için uğraşmak istemiyorum gerçekten iptaldi iadeydi falan.
Yardımcı olursanız çok sevinirim

Özellikle sizin yorum yapmanızı beklemiştim teşekkür ederim hocam (:
Ram konusu beni korkuttu açıkçası bazı uyumluluk sorunlarında zaman zaman donmalar meydana gelebiliyormuş. Bu durum beni endişelendirdi gerçekten. 
Bilginiz var mı anakart konusunda güncelden bir önceki sürümde gelir mi sizce? Sistemi demonte söyledim kendim kuracağım çünkü. Eski nesil bir ryzen işlemcim de yok.
Kasa konusunda sitede indirim vardı, başka siteden alacaktım ancak kasayı eklemediğim takdirde indirim geçerli olmuyordu. Mümkün olan şartlarda sitedeki en mantıklı kasayı seçtim ben de fakat ben de dediğiniz gibi tamamı mesh kasa aradım.
Hocam bios update gerekecek Smile 

Ram konusunda sanmıyorum hocam.
[Resim: ub6GUp.png]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Monitör dahil 6200 tl sistem Deniz Kültür 1 40 02/07/2020, Saat: 23:25
Son Yorum: ugur.gozaydin
  7000 liralık sistem Meyveli Cips 1 32 02/07/2020, Saat: 16:48
  6000 TL Sistem Toplama Için Yardım Talha Yılmaz 3 54 02/07/2020, Saat: 13:15
  Sistem birbiriyle uyumlu mudur ? Özellikle PSU olarak KNSRI 8 78 01/07/2020, Saat: 20:56
  Ryzen 5 3600X Sistem Toplama SeHoCanAyKo 26 443 01/07/2020, Saat: 02:51

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi