Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trust Gxt 414 Zamak Premium Cızırtı yapması
Sad 
Merhaba, 1-2 gün önce sipariş ettiğim Trust Gxt 414 Zamak Premium ürünüm elime geçti fakat kulaklıkta cızırtı sorunu vs. var Windowsta sesi düzgün yansıtmıyor ses düzeyi nedense kısık şekilde. Sorunu anlayamadım yardımcı olabilir misiniz.
Şunu da fark ettim bilgisayarın sesini algılıyor mikrofon. Yani kulaklıktan müzik filan açsam mikrofon bunu benim sesim gibi görüyor. Ama konuşunca vs görmüyor anlayamadım garip cidden.
Ses ayarları kısmını açınız Girişi ve Çıkış olmak üzere iki başlık olacaktır buradan doğru sürücüleri yanı kulaklığınızın seçili olup olmadığını kontrol edin.
(18/11/2020, Saat: 20:05)Enes Yavuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ses ayarları kısmını açınız Girişi ve Çıkış olmak üzere iki başlık olacaktır buradan doğru sürücüleri yanı kulaklığınızın seçili olup olmadığını kontrol edin.

Mikrofon benim sesimi değil windows un sesini alıyor. Bunun bu şekilde olduğunu da ses denetim masasından görebiliyorum ben konuştuğumda yeşil olmayan mikrofon işareti pc üstünde şarkı açınca yeşil oluyor. Kablolar doğru şekilde bağlanmış olduğundan eminim, yardım eder misiniz nasıl çözebilirim sorunları driverları da güncel gördüm windowsum da son sürüm.
Teamviewer gibi bir programdan bağlanıp müdahale edebilme şansınız var mı acaba?
https://www.facebook.com/profile.php?id=100023248412665 Facebook ile ekleyin beni yardımcı olacağım.
Sorun düzelmedi bir türlü driver vs Windows kendisi yükledi ama sonuç yok. Yani ses kartında mi bir problem var diyeceğim ama mikrofonu tak çıkar yaptığımı anlıyor bilgisayar, ses kartı olan James Donkey 712 ürününü vs alsam bu sorun ortadan kalkar mı acaba diye düşünüyorum. Ek olarakta sorun Windows kaynaklı gibi görünüyor bilgisayara format atmam temiz kurulum yapmam acaba sorunu düzeltir mi. Kulaklığı da açtım filan ama umarım Amazon iade alır kendisi satıcı sonuçta.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kulaklık Cızırtı Problemi Fatih Furkan Özer 1 332 25/06/2020, Saat: 23:17
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Mikrofondan Cızırtı Gidiyor Sesim Gitmiyor UmutAzrak 11 631 28/05/2020, Saat: 00:39
Son Yorum: Enes Değirmenci
Question Harici Mikrofon Cızırtı Sorunu Lethe 7 2,507 03/11/2019, Saat: 21:14
  MEDUSA 7.1 HIŞIRTI VE SOL KULAKTA CIZIRTI rodrover35 3 2,735 14/12/2018, Saat: 16:51
  Kullaklık cızırtı sorunu tremple006 6 975 28/08/2018, Saat: 14:20
Son Yorum: Enes Değirmenci

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi