Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twitch İçin kamera
Big Grin 
Yayın açmaya başlayacağız fakat kameramız yok. Telefonun kamerası da yeterli olmuyor. Bize uygun fiyata, görüntü kalitesi güzel bir kamera lazım. Fiyatları değerlendiriyoruz fakat öğrenci durumu diyeyim, siz anlayın 

KIZILAY adına yayın yapacağız. İlk yayında konuklarımız da olacak Twitch yayıncılarından. O yüzden güzel bir kamera lazım. Ücretsiz 1 haftalık kullanmak için bile gönderebilirseniz çok iyi olur.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Ondan sonra ki yayınları telefon kamerası ile yapsak bile bizim için sıkıntı olmaz. İlk yayın önemli olacağı için kamera gerekli.
Teşekkürler.
Hocam elimde olsa size ulastirmak isterim ancak maalesef bende de yok ancak size oneride bulunabilirim Logitech c310 gayet guzel tam bir f/p urunu
[Resim: ub6GUp.png]
(08/01/2018, Saat: 14:49)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam elimde olsa size ulastirmak isterim ancak maalesef bende de yok ancak size oneride bulunabilirim Logitech c310 gayet guzel tam bir f/p urunu

Onu görmüştüm. Tavsiye için teşekkür ederim ama kullanmalık bulabilirsem şimdilik çok iyi olacak. Ondan sonrasını telefon kamerası ile halledeceğiz, kişisel yayınlar için. Bu ilk giriş için güzel bir kamera gerekli. Bulamazsak mecbur alacağız artık :Smile Bu dediğinizi düşünüyorum zaten bulamazsam.
Hayirlisi olsun hocam Smile
[Resim: ub6GUp.png]
(08/01/2018, Saat: 15:16)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirlisi olsun hocam Smile

Teşekkürler  Rolleyes
Güncel Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uzaktan eğitim vereceğim için ucuz kamera önerisi Ali Deveci 6 1,723 27/03/2020, Saat: 20:31
Son Yorum: ugur.gozaydin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi