Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
twitch yayın
merhabalar twitch platforumdan yayınm açmaya başladım şuan deneme yayınları yapıyorum ancak sesim yayında boğuk gözüküyor video nun tekrarını izlediğimde anladım.
kulaklığım rog delta 7.1 acaba yapmam gereken ses ayarları obs üzerinden yanlış mı yaptım yoksa yapamadım mı yardım eder misiniz ?
OBS ses ayarlarından Sample Rate 44.1khz Channler Stereo ve Audio meter decay rate ayarınızı Fast yapın. Aşağıdaki Mixer ayarınızıda duruma göre dinleyerek iyi bir seviyeye alın bu ayarlar ile sorun olmaması gerek.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
Yayınlara başladım uğur bey ama sadece izleyem arkadaşlarım 720 p de izleyebildiklerini 360-480 p olmadığından seçenekler arasında zor izliyorlarmış.Bunu nereden düzeltirim ?
Bu kadar detay bilmiyorum maalesef yayıncılık konusunda k.bakmayın sadece yayın ve ses ayarlarının ne olacağını biliyorum o kadar.

Ancak bir yorum okudum doğrumudur bilmiyorum şöyle diyor bu sorunu yaşayan birisi sormuş tek yorum var oda Twitch sadece onaylı hesaplarında çözünürlük alternatiflerini koymanıza izin veriyormuş doğruysa.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi