Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uygun Fiyatlı Kablosuz Mouse
Selam Hocalar.
Max 150₺ Kablosuz Mouse arıyorum. Şarjlı Olması en önemli özellik. 1920x1080 ~100 ekran televizyonda kullanıyorum Mouse kullanma alanım dar. Makro atanması tercihimdir. Şuan kullandığım mouse Logitech G300s. Masaüstü kullanıyorum bluetooth ve wireless yok. 100₺ Civarı da F klavye o da kablosuz.
Bu mouse nasıl ?
Linkteki ürün çok kötü bir ürün tavsiye etmem.

Bu bütçeye kaliteli oyuncu mouse bir ürün almanız zor. 200 TL bandının biraz üzerine çıkın derim uzun ömürlü ve kaliteli bir ürün için. Yoksa kısa sürede elinizde patlar ürün.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
(23/09/2019, Saat: 16:06)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkteki ürün çok kötü bir ürün tavsiye etmem.

Bu bütçeye kaliteli oyuncu mouse bir ürün almanız zor. 200 TL bandının biraz üzerine çıkın derim uzun ömürlü ve kaliteli bir ürün için. Yoksa kısa sürede elinizde patlar ürün.
Sizin önerileriniz nedir Uğur Hocam. Uzun süre kullanabileceksem sıkıntı değil hocam. Normal bir kullanıcıya kaç yıl dayanır. İyi bir ekipmansa 250 bandında da olabilir.
Modellere göre ve sizin kullanım tarzınıza göre değişir ömür olayı. Ancak kaliteli bir ürün her zaman diğer ürünlerden çok çok daha uzun ömürlü olur.

200 TL bandına kaliteli bir ürün bulamadım. Bu fiyatta olan kaliteli diyebileceğim 1-2 markada model var o ürünlerinde pil yetenekleri çok kötü ve kablosuz yapıda takılma şikayetleri var genel olarak. Uzun ömürlü ve sorunsuz kullanabileceğiniz 2 ürün buldum karar size kalmış hangisi alabilirseniz.

Corsair HARPOON RGB WIRELESS - 339,04 TL - 2 adet kalmış bu fiyata. Eğer yetişemezseniz Bu bağlantıdan diğer satış kanalına gidebilirsiniz.

Bu CORSAIR ürün biraz ufak yapıda eğer eliniz büyükse bu ürün biraz küçük kalır elinizde. Sönsör modeli PMW3325 ve 10.000 DPI ayarlı bir ürün. 50 Milyon tıklama ömrü olan tuşları var.

Gamepower Devour 16.000 DPI RGB Modüler Profesyonel Kablolu / Kablosuz - 374,00 TL

GamePower markası kaliteli bileşenler kullanan nadir Çin menşei firmalardan birisidir. Çoğu ürünü pahalı diğer markalar kadar uzun ömürlü ve kaliteli ürünlerdir. Bu üründe en son ürünlerinden birisi ve kaliteli olan sınıftan.

Sensör modeli PMW3389 ve 16.000 DPI ayarı olan bir ürün. 10 Milyon tıklama ömrü olan tuşları var. Sensör modeli CORSAIR üründen iyi ve DPI kısmıda keza öyle. Ayrıca el tipinize göre modüler yapısı değişiyor.

İki üründe şarj edilebilir ürünler. Karar size kamış bu iki ürün bulabileceğiniz en uyun fiyatlı kaliteli ürünler.
(23/09/2019, Saat: 23:47)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Modellere göre ve sizin kullanım tarzınıza göre değişir ömür olayı. Ancak kaliteli bir ürün her zaman diğer ürünlerden çok çok daha uzun ömürlü olur.

200 TL bandına kaliteli bir ürün bulamadım. Bu fiyatta olan kaliteli diyebileceğim 1-2 markada model var o ürünlerinde pil yetenekleri çok kötü ve kablosuz yapıda takılma şikayetleri var genel olarak. Uzun ömürlü ve sorunsuz kullanabileceğiniz 2 ürün buldum karar size kalmış hangisi alabilirseniz.

Corsair HARPOON RGB WIRELESS - 339,04 TL - 2 adet kalmış bu fiyata. Eğer yetişemezseniz Bu bağlantıdan diğer satış kanalına gidebilirsiniz.

Bu CORSAIR ürün biraz ufak yapıda eğer eliniz büyükse bu ürün biraz küçük kalır elinizde. Sönsör modeli PMW3325 ve 10.000 DPI ayarlı bir ürün. 50 Milyon tıklama ömrü olan tuşları var.

Gamepower Devour 16.000 DPI RGB Modüler Profesyonel Kablolu / Kablosuz - 374,00 TL

GamePower markası kaliteli bileşenler kullanan nadir Çin menşei firmalardan birisidir. Çoğu ürünü pahalı diğer markalar kadar uzun ömürlü ve kaliteli ürünlerdir. Bu üründe en son ürünlerinden birisi ve kaliteli olan sınıftan.

Sensör modeli PMW3389 ve 16.000 DPI ayarı olan bir ürün. 10 Milyon tıklama ömrü olan tuşları var. Sensör modeli CORSAIR üründen iyi ve DPI kısmıda keza öyle. Ayrıca el tipinize göre modüler yapısı değişiyor.

İki üründe şarj edilebilir ürünler. Karar size kamış bu iki ürün bulabileceğiniz en uyun fiyatlı kaliteli ürünler.
200TL altı kablolu olarak ne önerirsiniz hocam.

1. Asus TUF M5 - 139,90 TL - Şuan indirimde bu listedeki en önce önerdiğim ürün bu. ( 50 Milyon Tıklama Ömrü Tuşlar + 6200 DPI + 6 Tuş Makro Atama + RGB )
  2. Steelseries Rival 110 - 199,00 TL - ( 30 Milyon Tıklama Ömrü Tuşlar + 7200 DPI + 6 Tuş Makro Atama + RGB )
  3. Corsair Harpoon RGB PRO - 179,90 TL - ( 20 Milyon Tıklama Ömrü Tuşlar + 12000 DPI + 6 Tuş Makro Atama + RGB )
  4. Kingston HyperX Pulsefire Core RGB - 181,15 TL - ( 20 Milyon Tıklama Ömrü Tuşlar + 6200 DPI + 7 Tuş Makro Atama + RGB )
Ben olsam kesinlikle ASUS TUF M5 alırdım fiyatı indirimde dediğim gibi. Uzun tuş ömrü vs. ile çok iyi bir mouse.
Çok sağolun hocam kablosuzdu kabloluydu derken biraz uğraştırdık. Tercihim Asus dan yana.
Önemli değil, aslında kablosuz önermek isterdim ama kısa vadede sorun yaratacak kötü bir ürün almanızı istemem para kolay kazanılmıyor sonuçta.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Macro mouse yardım osmankrky 1 23 Dün, Saat: 13:13
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Mouse Makro sorunu. arrested 3 49 16/01/2020, Saat: 20:59
  150 tl mouse önerisi A-K 1 67 22/11/2019, Saat: 18:52
  100 TL CİVARI YÜKSEK DPI MOUSE ibos_199656 7 349 27/06/2019, Saat: 17:40
  90 Liraya Oyuncu Mouse Önerisi ComeBacK 2 245 22/05/2019, Saat: 11:09