Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uzaktan eğitim vereceğim için ucuz kamera önerisi
Lisede öğretmenim. Uzaktan eğitime geçiş yapıyoruz. Pazartesiden itibaren bu sisteme geçiş gerçekleşecek ancak benim bilgisayarım masaüstü ve kamera gereklidir. Alacaksınız dediler. Ucuz fiyata kullanımı kolay bir kamera önerisinde bulunabilir misiniz acaba? Max bütçem 150 tl. Teşekkür ederim.
Merhaba Logitech'in C310 Modelini önericektim ancak dolar sağolsun fiyatlar yükselmiş. Yorumlara baktım bu ürün işinizi görebilir...

https://www.hepsiburada.com/a4-tech-pk63...-p-BD84104
[Resim: ub6GUp.png]
150 TL çok düşükmüş. Biraz bakıp bulduğum ürünleri link bırakırım.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
Bundan yaklaşık iki yıl önce Logitech C310 sıfır 50 TL'ye satın almıştım. Şuan ki fiyatı yaklaşık 250-260 TL üzüldüm...
[Resim: ub6GUp.png]
Enes 'in bıraktığı A4 Tech ürün en mantıklı olanı maalesef daha iyi bir ürün yok 250 TL civarına kadar. Eğer bütçe artarsa aşağıdakileri öneririm.

LOGITECH C270 720p HD - 254 TL

A4 Tech PK910H 1080p Full HD Web Kamera - 289,00 TL
Bütçe çok düşük biliyorum ama haklı olarak bu süreç bitene kadar kurumumun benden istediklerini de yapmak durumundayım. uzaktan eğitim sırasında çocuklar yüzümü görmese pek bir şey değişmez ancak benim de bu aralarda maddi durumumu önlem olarak aşmamam lazım. o yüzden bütçemin uyduğu en kaliteli malzemeyi de almaya çalışacağım teşekkür ederim emeklerinize sağlık Smile
Size önerdiklerimiz işinize yarar öyle ahım şahım görün kalitesi yok ilk üründe 65 TL lik olanda ama bütçenize göre 3 üründen birisini alabilirsiniz. Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Max 300Tl ye webcam önerisi Eren AKŞEN 3 68 26/09/2020, Saat: 15:23
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Webcam önerisi Suphi Kart 6 1,189 19/05/2018, Saat: 11:35
Son Yorum: Enes Değirmenci
Big Grin Twitch İçin kamera KeshKaan 5 1,223 08/01/2018, Saat: 22:35
Son Yorum: KeshKaan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi