Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Win 8.1 Key
#1
Dün yardımlarınızla Win8.1 i kurdum. Bugün driver ve programları yüklüyodum ve bazı şeylere lisanssız olduğumdan izin vermedi. İnternet den baktım 8.1 ile ilgili key satan baya kişi var. 15 20 TL'ye de var. Keylerin üzerinde 8.1 pro bazılarından sadece 8.1 ve bazılarında da başka şeyler yazıyor. Şimdi fiyatı baya ucuzmuş ama bir yandan da pahalı satanlar var. Fiyatları neden farklı, isimleri aynı olmasına rağmen ve ''' hangisini almam lazım kafam karıştı '''.
Le Danger TURC 
[Resim: OvRdR4.jpg]
#2
Windows 8.1 32/64 Bit bu bağlantıdan satın alabilirsin. Yakın zamanda birkaç arkadaşımda bu satıcıdan almıştı gerekli açıklamaları mevcut. Ucuz olmasına gelirsek bunlar Mail yolu ile gönderilen orjinal keylerdir ve ucuz olmasının sebebi fiziksel kutu kargo ve herhangi bir çalışan vs. gibi faktörlerin olmamasıdır. Satıcı odaklı fiyatlar değişir ve güvenilir satıcılardan alışveriş yaptığın sürece hiçbir sıkıntınız olmaz.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#3
Aldım kodda çok hızlı geldi yazdım ama bu sürümü için uygun değil dedi sistem. Niye öyle dedi anlamadım. Şuan mesaj attım cevap bekliyom.
Le Danger TURC 
[Resim: OvRdR4.jpg]
#4
(20/10/2018, Saat: 14:12)TURK_58_Yasin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aldım kodda çok hızlı geldi yazdım ama bu sürümü için uygun değil dedi sistem. Niye öyle dedi anlamadım. Şuan mesaj attım cevap bekliyom.

Key Windows 8.1 Pro için okumadan mı aldın? Önce bir bakaydın senin sistem 8.1 Pro 'mu değil mi? Cevap eğer birebir uyuştuğu halde uyumlu değil hatası aldıysan mesajına gelen yanıta göre hareket et. Olmasa iade et. Sende niye böyle sorun çıktı anlamadım geçenlerde aldı bir arkadaşım sorun yaşamadı.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#5
Ben deneme keyi kullanırken önüme geleni yazdım oda standart keymiş. şimdi tekrar kuruyom win 8.1 proyu , yapacak bişe yok. neyse
Le Danger TURC 
[Resim: OvRdR4.jpg]
#6
Sorun olursa tekrar yazarsın, birde satıcıdan mesaj gelirse detaylı ona göre hareket edin. Belki yanlış gönderim olmuş olabilir.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#7
yok dogruda hata bende ayıp olmasın tekrar kuracam elim alışsın hemde Smile) zaten tekrar kurmadan önce kodu isticek. baktım yanlış diyor kurmama gerek kalmaz iade ederim.
satıcı ss atın yardımcı olalım dedi.
Le Danger TURC 
[Resim: OvRdR4.jpg]
#8
(20/10/2018, Saat: 14:31)TURK_58_Yasin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yok dogruda hata bende ayıp olmasın tekrar kuracam elim alışsın hemde Smile) zaten tekrar kurmadan önce kodu isticek. baktım yanlış diyor kurmama gerek kalmaz iade ederim.
satıcı ss atın yardımcı olalım dedi.

Tamamdır, beklemediyim sonucu bildirirsiniz.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
#9
Usta şimdi kod doğru tekrar kuruyom. Sence yükseltme yapsam sorun olur mu ? Dünden berli okadar program filan yükledim eriniyom tekrar kurmaya. Eger sen sıfırdan kur dersen sıfırdan kuracam hangisi daha iyi olur PC için.
Le Danger TURC 
[Resim: OvRdR4.jpg]
#10
Yükseltme yapma o başka bir işletim isteminden örneğin Windows 7 'den geçersen sunulan bir seçenek sen normal kuruluma devam et daha sağlık olur.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi